Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok mondani könyveket,...

Tudnátok mondani könyveket, amelyek a boszorkányokról szólnak?

Figyelt kérdés
Itt főleg olyan jellegű könyvekre gondolok,ahol a salemi boszorkányokról írnak,a boszorkányperekről de nem a történelmi eseményekről írnak bennük,hanem regényként. Mint például a American Horror Story-Coven c.évadának felépítése. Egy kitalált sztori,barmilyen boszorkányról vagy boszorkányokról,a lényege az,hogy a salemi boszorkányokhoz eredeztethető legyen vissza és erre épüljön a könyv. Szóval szólhat bármiröl,csak összefüggésben legyen a történelemben történt eseményekkel. (Ja és itt nem arra gondolok,hogy a boszorkányok léteztek/léteznek,csupán arra,hogy nőket íteltek el azért,mert úgy vélték,hogy boszorkány és ezt sokszor azzal kapcsolták össze,hogy szövetségben állt a Sátánnal)

#mag #Salem #mágia #boszorkányság #salami boszorkány #salemi boszorkányperek
2018. dec. 3. 22:45
 1/6 Tőke Beatrix válasza:
[link] Vagy Google segít
2018. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gergő és az álomfogók sorozat. Még élvezni is fogod :)
2018. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Jancsi és Juliska történetét ismertető könyv.
2018. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Te ilyen buta vagy mint ezek ezért nem.


[link]

2018. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És miből gondolod,hogy buta vagyok? Szerintem az,hogy kiírok egy kérdést vagyis inkább kérést arról,hogy boszorkányokkal és mágiával kapcsolatos könyvet szeretnék olvasni egyáltalán nem jelenti azt,hogy buta vagyok. Egyszerűen érdekel és kész.
2018. dec. 12. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A Boszorkányság Nagykönyve
2019. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!