Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet szintiszta...

Hogyan lehet szintiszta energiából elemi anyagokat létrehozni? (materalizálni)

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nekem is elmondhatnád mert én csak egy szimpla kémia tanár vagyok. Nem tudom hány éves vagy de hallottál az energiamegnaradás törvényéről?
2010. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Energiáról csak materialista környezetben tudunk beszélni.
2010. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha bárki is tudná, nem lenne élet a földön
2010. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Energia közlésével anyagot lehet kémiailag módosítani. Pld a 99%-os ecetsavat szobahőmérsékleten hiába próbáljuk meggyújtani nem fog menni. Ellenben ha felmelegítjük 60 fok fölé, (hőenergiát közlünk vele)akkor gyufával szépen meg lehet gyújtani és CO2-vé és H2O-vá fog átalakulni, elég egyszerűen.
2010. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

12:41


SZÍNTISZTA energia, nem pedig segédanyagokból!!!


ha a te elméleted igaz, akkor a fordítottjának is kötelező igaznak lennie: Víztől és Szén-dioxidtól elvonok 60 °C hőenergiát, és egy folyékony nitrogénbe mártott pálcával hozzá érintve ecetsavat fogok kapni???

2010. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A kémiai folyamatokban vannak reverzibilis és irreverzibilis folyamatok, nem nehéz kikövetkeztetni hogy ez melyikhez tartozik.
2010. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na én most nagyon pongyolán írtan az ecetsavat hiszen nem az energiaközléssel történik az átalakulás az csak inicializálja elősegíti katalizálja.
2010. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sai Baba nevű avatár képes materializálni, Indiában.
2010. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A sok barbár kommentre nem mondok semmmit. A kémia tanárnak üzenem, hogy meglátszik hogy a régi rendszerbe nevelkedett, hogy még nem hallott erről... De kár volt akkor odaírnod hogy tanár vagy.

E=mc2 mc(négyzet) Energiát anyaggá, anyagot energiává alakítani. Ez játszódik le többek között a napban, a hidrogénbombákban is. És fordítva is lehetséges


Egy tanárnak tanuló...

2010. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De spirituális úton hogy lehet materalizálni?


Vagy saját magamtól meggyújtani egy gyertyát?

2010. júl. 2. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!