Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit akarhat tőlem ez az asszony?

Mit akarhat tőlem ez az asszony?

Figyelt kérdés

1.egyik nap vmi teljesen idegen öregasszinnyal álmodtam és azt mondta ha akarom kívánhatok én mindtam h nem mert nem tudom ki ő és nem bízok meg benne

2.aztán másnap láttam sz uccán és nagyon furcsán nézett...mintha dühös lenne rám

3.találtam a postaládámban 1 levelet név nélkül és az volt benne hogy vigyázzak mert csak 1 kívánságom van és volt benne egy száraz virág

NEM ÉRTEM MIRE CÉLOZHAT !!! MI LEHET EZ??


2010. júl. 4. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
meg akar szexuálni
2010. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
neeeeee!!! :S csak azt ne!!!!
2010. júl. 4. 19:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te bolond vagy ha ez igaz kikellet volna használnod a kivánságodat.Elég hietetlennek hangzik azért sok szerencsét!!
2010. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem tudom ki ez és nagyon félek de még megvan a virág és a kivánság mit kéne velük tennem?
2010. júl. 4. 19:57
 5/19 anonim válasza:
Dugd fel a virágot az asszonynak, lehet meghálálja..
2010. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hm..lehet xD
2010. júl. 4. 20:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Szeretné,ha elhívnád a strandra.Ezúttal el fog menni ,de csak egyszer kérheted!
2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
bleeeee de ez téllrg komoly :s
2010. júl. 4. 20:33
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagy kínság és halál vár rád az elkövetkezendő úton.


A Nagygöncöl a Skorpió jegyében áll, a hetedik házban pedig ott les a kaszás! Ha a negyedik házból a Nyúl nem ugrik át a harmadik házba, az Oroszlán elé, és ha és ha a nyolcadik házban a Kecske nem falja fel a Káposztát, akkor neked meg van számlálva a napjaid! És ha a Halak becsúszik az Ikrek száján, márpedig be fog csúszni. S ha a Rák vörösre fő, akkor nemcsak neked van véged, hanem egész nemzetségednek!

2010. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
huhhh hát kössz
2010. júl. 4. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!