Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki az, aki komolyabban fogalal...

Ki az, aki komolyabban fogalalkozik innen fekete mágiával?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 16:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Aminek talán értelme van az az, hogy vannak ismerőseim, akik foglalkoznak fekete mágiás szarságokkal, és mindenféle hülyeséget zagyválnak össze, hogy xy emberre rontást küldenek és ez meg az. Annyit mondtak, hogy egyszer az én nevem is felmerült

Ezért tettem fel a kérdést

2019. ápr. 20. 13:44
 12/12 Milan Toth(16) válasza:
Nos hogyha pedig megszálltak akkor nagy baj van!!! Nos a démoni mágiát már kb. 3 éve tanulmányozom és a megszállás nem jár azzal hogy "kiessenek a napok." Inkább úgy írnám le hogy sokkal könnyeben felhúznak stb. "Mérgesebb vagy" De viszont nagy rá az esély hogy átok. Igazából emberi szenvedésból születnek az átkok. Amik azután a boldog embereket támadják. Sokkal fárattabb leszel,van hogy nem emlékszel dolgokra stb. De hogyha átok könnyen le lehet venni. Próbály meg nem örülni egész nap ezután az átok elhagyja a tested. Szúval érezd át a fájdalmat!!! Háát remélem segítettem sok szerencsét!!!!
2019. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!