Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek csináltak már fekete...

Akinek csináltak már fekete esküvő mágiát. Annak a mágia elvégzése után jobban felerősödtek az érzései vagy ugyan olyan maradt és csak a kért személyén vette észre, hogy hatott a mágia?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 07:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊 Mi nálunk a -100 szintről kell újra egy pár legyünk , de akkor ez hatásos
2019. máj. 23. 00:22
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én (ugyan) nem fekete esküvő mágiát csinaltattam, hanem szerelmi kötést. Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. A kötés folyamata viszonylag hosszabb ideig tartott (másfél hét), és pár napja fejeztük be. És igen, kész szenvedés :) a saját erzelmeim kezdenek eléggé felerősödni, viszont nagyon az elején vagyok és fogalmam sincs, hogy a másik fél részéről van-e bármi változás. Ha jól tudom, a fekete esküvő az ettől erőteljesebb. És az ideje is rövidebb. Nálam 2-3 hónap (elvileg), mire történni kellene valaminek.
2019. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál. Igen , ettől félek,hogy az erzelmeimen uralkodnom kell majd és 100 erősebb lesz...a fekete esküvő elméletileg 5-6 hónap,amire beteljesul.de ennél jobban szeretni? Fhu...az már fájdalmas lesz
2019. máj. 24. 00:46
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem megfosztod tőle,mert élhet boldog életet meg azért,mert valakinek van párja attól függetlenül egymás nélkül is el mehetnek ide oda.
2019. máj. 25. 13:31
 5/23 A kérdező kommentje:

Meg ha van közös karma,akkor is más a helyzet szerintem.

Vagyha valaki esküvő mágiát csinál utána mindenhol ott akar lenni majd a párja vele?

2019. máj. 25. 13:32
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát én hallottam olyan esetről ahol nagyon rosszul végződött egy ilyen kötés. A férfi először csak folyamatosan ráragadt a nőre, ami azért egy idő után terhes volt már számára, aztán jött az egyre durvább és beteges féltékenység.(gondolom egyértelmű hogy a nő kérte a kötést a férfi tudta nélkül, akinek egyébként fiatal felesége és pár hónapos gyereke volt amikor a nő kitalálta, hogy őt nem érdekli semmi és akkor is magának akarja a pasit).

Szóval a vége az lett, hogy a nő nem bírta tovább, szakított és kb menekült a férfi elől aki zaklatta a "szerelmével"( bocsi de amit így ki kell erőltetni az nem szerelem). A nő talált egy másik férfit akivel boldog volt végre, de a pasi végül megtalálta őket és megölte a férfit.

Szerintem nem biztos, hogy össze kéne kötnöd magad valakivel aki saját szabad akaratából nincs veled, az sem véletlen. Ha valakivel TÉNYLEG együtt kell lenned akkor azzal együtt lesztek enélkül is.

2019. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben a nő, miért nem kérte,hogy szüntessék meg a mágiát?
2019. máj. 25. 17:52
 8/23 anonim ***** válasza:
Elvileg nem találta meg azt aki csinálta, más meg nem vállalta, hogy belenyúl egy nem ismert kötésbe.
2019. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem vagy nem is akart megoldást keresni ra. Mert van mindenre csak keresni kell
2019. máj. 26. 12:13
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
En sem szerelmi kotest, sem fekete eskuvot nem csinalnek senkinek, es meg sem probalnam feloldani, ha valaki ezzel fordulna hozzam. Ez nem tisztesseges es kiszamithatatlan kovetkezmenyei lehetnek.
2019. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!