Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok levételben melyik jósnő...

Átok levételben melyik jósnő a legjobb? Mik a tapasztalataitok? Müller Rózsa vagy esetleg Vámos Erika?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind a ketten olyanok,mint a többi.
2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik hanyadik szintű druida.
2019. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Arany drága bogaram! Átok rád ragasztása nem működik. Innen kezdve pedig nincs is mit levenni. Ha nem úgy sikerülnek a dolgaid, ahogy kellene, az nem holmi átoktól van, hanem azért, mert nem reális célokat tűztél magad elé.
2019. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerimtem nincs olyan átok csak pszichológialiag beképzeled ha arra koncertrálsz mi rossz történik akkor észre veszed hogy jó dolgok történnek.
2019. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4-es.

Arany drága bogaram!. Ha azt sem tudod miért írtam/miről van szó akkor minek szólsz bele?

2019. jún. 4. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben, egyikhez se mennék el. Sajnos voltam a Vámos Erikánál is, nagyon drága, és nem tudott segíteni, nagy elkeseredésemben mentem el én is hozzá, ( én is azt hittem, hogy megátkoztak) soha többet nem mgyek, és probálom az ezoterikus embereket is kerülni, tapasztalatom nem tudnak segíteni.

2020. ápr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik se
2022. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más a jó.
2022. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő, én csak ajánlani tudom őket. Próbáld ki mind a kettőt.
2022. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!