Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan átkozzak el valakit?

Hogyan átkozzak el valakit?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik de van barátnője aki abszolút nem érdemli meg gyakorlatilag le se szarja de már több mint fél éve együtt vannak. El akarom átkozni a csajt mi a legegyszerűbb megoldás?

2019. jún. 27. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Önmagadon kívül másnak nem tudsz ártani.

Én belebetegedtem abba, hogy kamaszkoromban folyton átkoztam valakit. Tanulj a hibámból, és fordulj szeretettel mások felé. Még azok felé is, akik bántanak.

2019. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
1-es! Nagy tévedésben vagy!! Dehogynem lehet elátkozni valakit. Az átkozó és az elátkozott is mocskosul szív majd.
2019. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem, amúgyis a srácot verné a legnagyobb átok, ha köze lenne hozzád.


Amúgy ártott már neked az a lány? Neked semmi közöd a kapcsolatukhoz, foglalkozz a saját dolgoddal, kezdhetnéd azzal, hogy normálisan viselkedsz és felnősz....

2019. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ne tedd! Megbánod!
2019. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MR.X. ***** válasza:
84%
Átkok léteznek, nagyon is valódiak. Talán 5-10 évnyi kutakodás után a birtokában lennél az infónak, hogyan kell. Anynit elmondok, hogy jóval komplikáltabb mint gondolnád!
2019. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod megkeseríteni az életed? Ugyanis az átok arra is hat aki adja és arra is aki kapja. Meg ne legyél gyerekes, azért elátkozni valakit mert azzal a pasival van akivel te akarsz.... ennyi erővel a csaj is átkozzon el téged?
2019. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy csaj miatt nem érdemes, nem is szabad átkozni. Vegyél szexis rucit, akkor felfigyel rád, ha mégsem nem neked teremtették.
2019. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Àtkozni úgy lehet valakit ha ő hisz ebben!

Van aki legyint egyet, aztán röhög. Minden lepereg róla! Azt átkozhatod...

2019. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de csak akkor fog működni, ha a személy tényleg és komolyan ártott neked. Egyéb más esetben miért akarnál megátkozni random embereket? Féltékenységből? A mágia és a spiritualitás sokkal magasabb szinten van az ilyen önző dolgoknál. Találj valaki olyat, aki szintén tetszik és nincs barátnője, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog.
2019. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!