Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki lehet Magyarország legjobb...

Ki lehet Magyarország legjobb mágusa?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon elszaporodtak azon démonok reinkarnációi, akik mind a fekete, mind pedig a fehérmágiát egymást kiegészítve űzik a fizetőképes vendégek kéréseit kielégítvén.


Szinte nincs olyan kérés : átok, bájital, szerelmi kötés, véresküvő, temetés, házszentelés vagy wudu amit ők ne tudnának megcsinálni. Ha szükséges egyszerre használják Sátán és Jézus közbenjárását, csupán jelképes 500 ezerért. Ahhoz képest milyen nagy hatása volt ezeknek az ősi mesterembereknek nem is nagy összeg. Ki lehet a legjobb hazánkba?


2019. jún. 28. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
hát természetesen én vagyok. Mondjad, fiam, miben segíthetek? Ingyen teszem, mint a valóban nagy segítők, akik "ingyen kapták-ingyen adják". Ezt hívják kegyelemnek.
2019. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"elszaporodtak azon démonok reinkarnációi"

Elvi tévedés! A démonok nem születtek emberi testbe, tehát nem is reinkarnálódhatnak.

A halhatatlanok nem halnak meg, tehát haláluk után nem is születnek újjá.

.

"Ki lehet Magyarország legjobb mágusa?"

Aki leggazdagabb szókincsét jó rábeszélőképességgel párosítva leginkább átverni akarja az embereket.

2019. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelműen Lakatos Shazam.


Minden színesfémet képes nyom nélkül eltüntetni, továbbá ért az alkímiához, például a kerítésdrótra ráolvasztja a cukrot és eladja rézként, vagy a családi pótlékot alakítja problémaoldó elixírré, ami már már vetekszik a híres "felix felicis" bájital erejével(köznyelven "szerencselé").Utódnemzési sebességéből arra következtethetünk, hogy nem megtermékenyítéssel, hanem osztódással is képes szaporodni, ami már 78-as szintű mágikus erőt feltételez.Ha jól értesültem, akkor a következő tanévben a Roxfortszban találkozhatunk vele, ahol a "Setétben dolgok eltűntetése" órákat fogja tartani.

2019. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Orbán Viktor. 3. Kormányát futtatja. A mágia nem a középkori elképzelések szerint értendő. Valódi jelentése: hatás
2019. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajnóczy Soma.

Kb. 10 éve megnyerte a Fédération Internationale des Sociétés Magiques világversenyét.

Sátán és Jézus közbenjárása nélkül, úgyhogy a többi elbújhat.

2019. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
Nem is az, hogy ki, hanem hogy milyen ember : mint mágus rejtőzködik, magának dolgozik, tehát nem ezóból él, hanem van "polgári" foglalkozása
2019. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Hmm ha megtaláltad az ország legjobb magusát szólj!!

A csalókat sikerült megtalálnom!

2019. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is jártam egy nagyon szuperhez, aki tényleg mindent tudott és mindenben tudott segíteni. Minden beteljesedett úgy ahogy mondta.
2019. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!