Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik tudnak asztrálsíkon...

Akik tudnak asztrálsíkon utazni, azok honnan tudják, hogy nem csak kamu, hanem igazi?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire nehéz utazni?
2019. jún. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elmejáték = kamu. Elképzelik, hogy repülnek valahol, és azt hiszik, hogy valóság. Minden gondolatforma illúzió. Legyen az vizuális vagy nem vizuális.
2019. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

hát ez nemigazán így van. mert akkor én tudnék lebegni-repülni.de nem tudok. onnan tudom h gyorsan pörögnek a csakráim és kilökődök a testemből. hangot is adok ki h tutira menjek. a hangom vibrálós. ezt nemigazán lehet hallucináálni. minden ugyanúgy van mint ezen a síkon. csak azért élesebb-sokkal sötétebb vagy világosabb van. pl: ha este van akkor iszonyú sötét van, ha reggel vagy nap közben akkor borzalmasan világos.kicsit nehezebben lehet mozogni olykor mert olyan sűrűbb a légkör vagy nem is tudom mi.

egyszer a tv-met is be tudtam kapcsolni az asztrálsíkon. legmesszebbre csak a város végéig mentem-ami azért közel van hozzám. rendes gyaloglással 30 perc. asztrálutazással pedig néhány perc.

2019. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"ha este van akkor iszonyú sötét van, ha reggel vagy nap közben akkor borzalmasan világos.kicsit nehezebben lehet mozogni olykor mert olyan sűrűbb a légkör vagy nem is tudom mi."


Ezek csak az elméd hallucinációi, amiket valóságnak fogsz fel, mert teljesen azonosulsz az elméddel.

2019. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a skizofrén is elhiszi a téveszméit, úgy te elhiszed, hogy asztrál-utazol.
2019. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

felőlem...lényeg h jól szórakozom.

de amúgy...a város végére én nem mentem el fizikailag. előbb asztrálutaztam és utánna sétáltam el oda. hát azért elég fura h pontosan olyan volt a hely, mint amikor asztrálotaztam.

2019. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, te honnan tudod, hogy tényleg lélegzel és létezel, és nem csak apa zacsijában fantáziálod, hogy már ember vagy?
2019. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!