Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges szerintetek?

Lehetséges szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehetséges akaraterővel javítani az érzékszerveinken (pl szem) és tudati energiát fizikai energiává alakítani? tapasztalatokat és ötleteket várok!
2010. júl. 11. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt a tv-ben hogy egy nő az akaratával gyógyította meg magát.Azaz pozitív gondolatokat sugallt magának a betegségével kapcsolatban.Akkor én is kipróbáltam.Naponta többször,inkább sokszor elmondtam magamban,hogy jól látok,holnap még jobban fogok látni...El is kébzeltem magamban az éles képet..

Hogy valóban attól volt-e vagy nem,de akkoriban jobban láttam valóban.Viszont nem tudom,hogy attól volt vagy sem,ugyanis elég hullámzó a látásom minősége.

2010. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így nem. Viszont a szem pont javítható pl. szemtornával, szemes gyakorlatokkal. Én már egy ideje csinálom ezt a tornát, és javult a látásom. (egyébként pont azért kezdtem bele, mert szemüveg nélkül már olvasni sem tudtam a feliratos filmeket, mostmár látom mit írnak, csak még nem egész tisztán)
2010. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet igen. Hosszadalmas, fárasztó praxis. Olvass Coué-t, és Rüdiger Dahlke-t.


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az öngyógyítás egy ősrégi módszer.És szerintem is a pozitív gondolatok jó hatással vannak az egészségi állapotunkra.Például az orvosok is azt mondják,ha valaki úgy gondolkodik,hogy márpedig úgysem fog meggyógyulni,nem is küzd,annak készíthetik is a koporsót!
2010. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudati energia fizikai erővé konvertálásáról valakinek van tapasztalata?

2010. júl. 12. 02:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Telekinézisre gondolsz?


[link]

2010. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló áll a legközelebb az igazsághoz.


LEHET. agykontroll tanfolyamon meg lehet tanulni a technikáját, de magadtól is megtanulhatod, ha megszerzed J. Silva Agykontroll könyvét.

én voltam tanfolyamon, ott volt egy rakat ember, aki rendbe jött.

2010. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet, de nem szabad elfelejteni, hogy a testi erőkifejtésnél egy nagy, szokatlan erő az egész mozgásszervrendszert tönkre vághatja, így ez esetben a test védelmét szolgáló "blokkok" vannak bennünk.

De ez a blokk életveszélyben eltűnik, így vannak nagyon gyorsan futó-mászó, hatalmas terhet megemelő emberek, akik azt sem tudják, hogy lehetettek képesek rá :)

2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pont ezeknek a blokkoknak a tudatos megkerülése érdekelne leginkább!

nem telekinézisre gondoltam, bár az is érdekelne

A fizikai test korlátait gondolnám feszegetni, esetleg legyőzni - pl izmok stimulálása szinte emberfeletti erő kifejtésére, vagy hosszútávon állóképességnövelés

2010. júl. 13. 02:50
 10/10 anonim ***** válasza:

ja lehet, de ezért azért dolgoznod is kell, mert a semmitől nem fog nőni :) de kontrolloz, és akkor nő a teljesítményed.

megvizsgáltak profi sportolókat, úgy, hogy képzeljék el amint pl futnak. ugyan azok az izmok "működtek" amik futás közben kellenek, mozgás nélkül. ergó, az inpulzus ment a lábakba, csak nem történt mozdulat :)

2010. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!