Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez lehet előző életemből...

Ez lehet előző életemből áthozott kötés? Ha igen, hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
5 és fél éve van valaki az életemben. Nagyon rosszul bánt velem mindig az első néhány hónap kivételével, mégsem tudok tőle szabadulni. Valamikor nem beszélünk hónapokig, aztán újra visszatér, picit jó, újra kínozzuk egymást és ez így újra-újra-újra. Továbblépni nem tudok, akárhogy szeretnék. Nem esélytelen lennék, sokan próbáltak és próbálnak velem megismerkedni, de mindig nála kötök ki. Nem szeretem, az egész egy beteges ragaszkodáshoz hasonló. Mintha a rab lennék. Jártam pszichológusnál, kineziológusnál... ért valamit ameddig nála voltam és még esetleg fél napig, utána mindig visszaestem. Nem szeretnék vele lenni szívem szerint, mégis péládul megbénulok azokon a helyeken, ahol ezt-azt éltünk át és csak rá gondolok... Amúgy nem vagyok kettyós, semmi ilyen, normális munkám van és normálisan élem a hétköznapjaimat, de ez lassan kicsinál. Olvastam a szerelmi kötésekről, hogy az továbbkísérhet életeken át. Lehet ez ilyen okból? Lassan már mindent megtennék, hogy megszabaduljak.
2019. júl. 19. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

NEM lehet "előző életedből áthozott kötés"

*

“…felszabadítani »kívülről« senkit nem lehet egészen: igazi felszabadulás csak belülről érkezhet.”

Márai Sándor


“Csak egyféle szabadulás van. (…) ha valaki elég erős, hogy megismerje igazi természetében a valóságot (…), az ilyen ember közel jár a szabaduláshoz. S elviseli, sértődés nélkül, mert valóság. S amennyire ez ember számára lehetséges, hamis vágyak nélkül él. Ez minden, amit tehetünk…”

Márai Sándor

2019. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehetséges igen.
2019. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján valószínű, hogy szerelmi kötés áldozata vagy. Hogy ez jelen életből, vagy előző életből származik, az a feloldás szempontjából lényegtelen.
2019. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet.

de lehet hogy simán borderline szindrómás a volt párod és az szupersz0pás.

2019. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy valaki hozzákötött ehhez a pasihoz!
2019. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!