Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lètezik bevonzàs?

Lètezik bevonzàs?

Figyelt kérdés

Nagyon fèlek, sokat ràgòdtam olyan dolgon, hogy olyan baj vagy baleset fog èrni amitõl õrõkre lebènulok, ès most hatàrozottan azt èrzem, hogy ez meg fog tõrtènni. Lètezik ilyen? Ha igen mit lehetne ellene tenni?


Egyèbkènt azt hozzàfūzõm, hogy nem oknèlkūl ràgodtam sokat ezen mert van erre is esèly egy bizonyos ūgy miatt, de ebbe most nem folynèk bele. Lènyeg, hogy nem biztos csak nekem ez szõget ūtõtt a fejembe, ès fèlek, hogy bevonzottam.



2019. szept. 6. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan ok vagy ügy, amiért rágódnod kéne. Ezt csak az elméd hiteti el veled. Valójában nincs okod arra, hogy ne legyél teljesen nyugodt. Kezdj el meditálni, hogy leállíthasd a zajgépet a fejedben, ami folyton csak mondja és mondja.
2019. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!