Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Még hogy nem létezik a vonzás,...

Még hogy nem létezik a vonzás, meg agykontroll? Bizonyíték is van?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt a híradóban az az angol házaspár, ahol a férfi, 104 millió fontot, nyert a lottón.

Azt nyilatkozta, előtte nap , már mindenkinek mondta, hogy ő másnap nem fog menni dolgozni, mert milliomos lesz.És másnap az ő számait húzták ki, és a felesége is így tett.

Akkor hogy is van ez a dolog a megérzésekkel és agykontrollal?

Honnan tudta hogy nyerni fog?



2014. márc. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
79%
És szerinted rajta kívül hányan mondják ugyanezt, anélkül, hogy nyernének?
2014. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

senkitől nem hallottam még, főleg nem azt hogy azt mondja, hogy holnaptól nem megyek dolgozni, mert milliomos leszek.

és bizony , itt pont ez történt.

azért ez nem hétköznapi, azt nyilatkozta, már előző nap tudta, hogy ő fogja megnyerni, hát azért kis hazánkban, nem sok ilyen ember van.

2014. márc. 20. 22:46
 3/54 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
50%
Oké, menjünk időrendben. Ezt a nyilatkozatát előbb adták le, minthogy nyert volna? Utólag én is tudok ilyet mondani, persze majd ha nyerek a lottón.
2014. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
39%
bizonyítani tudja, hogy ezt monda? Szerinted hányan gondolnak lottózás előtt arra, hogy majd nyerni fognak? Vagy hány százezren beszélnek minden héten erről? Ha közülük egynek kihúzzák évek alatt, akkor az már rögtön csoda és bizonyíték?
2014. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

na amit a kedves válaszírók leírtak, tipikus példája a szkepticizmusnak...ott a bizonyíték, de az semmi!

az ember előtte való nap, mondta a munkahelyén, hogy nem megy többet, mert másnap milliomos lesz!

angol nyelvű lapokból ki lehet keresni az eseményt, elég nagy visszhangja volt, ha még a magyar hírekben is foglalkoztak vele!

és a sorrend akkor

,először mondta , hogy nem megy többet melózni, mert holnap nyer, másnap 104 millió fontot nyert!

2014. márc. 21. 09:43
 6/54 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
72%

Kérdező! Te most megerősítést vársz?

Jó, akkor legyen úgy, igen, ez egy isteni csoda, hiszen ott a bizonyíték! Remélem így egy kicsit jobban érzed magad.


De a válaszomat, úgy látszik nem érted!

A tévében előbb nyilatkozott, aztán nyert? Mert ha nem így van, akkor igen, nehezen hiszem el!


Mo.-n is volt már rá példa nem egyszer, hogy utólag nyilatkozta, hogy ő mindig lottózik, és most ötöse lett volna, de éppen ezen a héten elfelejtette feladni!


De velem is történt már csoda, bizonyíték, hogy itt vagyok, és írok neked. A 2011-es terrortámadásnál éppen Szekszárdon voltam, mert lemaradtam arról a gépről, ami a toronynak csapódott. Szerintem ez is elég hiteles.

2014. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

értem mit írsz, lehet hogy később ment le az interjú, de akkor is előtte való nap felmondott, mondván, holnap milliomos lesz...ez a fura, és az is lett.

ezt nem én találtam ki, az összes angol újság, tv ezzel foglalkozott, guglizd ki ha akarod, a magyar tv hírekben is benne volt.

2014. márc. 21. 10:08
 8/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is kérek minimum egy forrást. A Gugli semmi értelmeset nem dob ki. Ha ezen a kérésen megsértődsz, és megint a szkeptikusokat kezded el szidni, akkor magadra vess. Te nem tudod eldönteni, hogy most csak mondta, hogy holnap nem megy be dolgozni, vagy tényleg felmondott előző nap.


Másrészt nekem is van kollégám, aki kétnaponta elmondja, hogy "Na majd ha nyerek a lottón!" .

Nincs itt semmi látnivaló, haladjunk tovább kérem!

2014. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

márc 19. rtl híradó


nézd vissza, valahol a közepén volt, amúgy sajnálom, ha nem tudsz guglizni, de ha angol nyelvű keresést akarsz, remélem, nem a google.hu keresel, hanem az angol nyelvűn...

2014. márc. 21. 11:03
 10/54 A kérdező kommentje:
18:30 kor kezdődő híradóban volt, nem a déliben, mielőtt rosszat keresel...
2014. márc. 21. 11:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!