Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is,nem tudom,ki hogy van az ilyen dolgokkal.


Körülbelül 5 éve készült el a szobám és azóta lakom ott.

Eddig többször is volt olyan érzésem,hogy valaki figyel. De az elmúlt két hónapban egyre gyakrabban kelek fel 3 óra után kicsivel,és nagyon sokszor van rémálmom.Minden álmomban valahogy,valamilyen módon megjelenik egy fekete hajú nő arca,és minden álmom után tudom,hogy már biztosan láttam valahol és egyre kétségbe esettebb vagyok ezügyben,mert sokan azt is mondták nekem,hogy a rossz álmokat a rossz szellemek is kiválthatják.

Ti mit gondoltok erről?



2019. dec. 17. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem rajzold le az arcot...nem kell mutogatni csak, hátha.
2019. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rajzot már készítettem róla mobilon. De senki nem ismert ilyen személyt,de nem is lett olyan pontos a rajz.
2019. dec. 17. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Erősen szorongásos álmaid vannak, enyhe paranoiával keveredve. Ha heti 2x-nél többször van ilyen rémálmod és e miatt folyamatos szorongás, stressz terhel, nem tudod kipihenni magad akkor fordulj szakemberhez.
2019. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tudni a ház múltjáról? Halt meg valaki a lakásban, a házban, vagy legalább is a közvetlen környéken? Van a közelben max 1km-es körzetben temető és/vagy hullaház?
2019. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ment el mostanában (vagy régebben, de úgy hogy te is tudtál róla jól ismerted és akár gyászoltad is) szeretted/rokonod?
2019. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a családunkból még nem halt meg senki,csak anyukámról a nagymamám,akkoriban,amikor születtem. A ház előző lakosának a férje hunyt el itt. Ha jól tudom. A temető pedig kb. egy utcával van feljebb tőlünk..😅
2019. dec. 18. 14:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Majdnem 20éve lakunk itt.
2019. dec. 18. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éppen elég, ha meghalt ott valaki. Az már mindegy, hogy mikor. Mivel a túlvilágon nincs olyan, hogy idő! Simán ott ragadhatott az előző tulaj férje..
2019. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Én is szoktam azt érezni, h figyelnek. Talán a hírekben hallható perverz japánok miatt, akik wc-ben kukkolnak meg hotel szobákban.
2019. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos akkor meg van a válsz. Lehetett a születésedkor meghalt nagyid, az előző szomszéd és nem utolsó sorban a közelben lévő temetőből is járhatnak át szellemek, ahogy az összes többi környék beli házba is.


Ja és #9 TAKARODJ INNEN A RASSZIZMUSODDAL!!!

2019. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!