Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjszaka erős, gyomorforgató...

Éjszaka erős, gyomorforgató bűzre ébredtem. Felkeltettem a párom, hogy érzi-e, de nem érzett semmit, körbejárta a lakást. Újra elaludtam, később nem éreztem a szagot. Mi lehetett ez? Nagyon fura volt. Hasonló tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

#álom #büdös #bűz #ébredtem
2017. okt. 7. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyikőtök befi.gott.
2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem lehetett szellem, és teneked talán kifinomultabb érzékeid vannak ehhez, mint a párodnak. Hát, vannak ilyen bohócos sztorik, hogy új házba költözött a család, és akkor hiába festették ki többször, meg ilyesmi, meg volt, hogy a gyerekek látták, lehet, hogy a szülők is, az előző tulaja a háznak egy bohóc -foglalkozású ember volt, talán több sztori is van ilyen.
2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem kell vacsoràra babot enni.
2017. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szaglási hallucináció?
2017. okt. 7. 21:05
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
2.vagyok,szerintem nem feltétlen, mert pl olyan is van, hogy kellemes illatot érzel, erős illatot, de nincs forrása. Mintha valaki illatos gyertyát gyújtott volna, vagy befújta volna magát dezodorral jól. Az viszont, amikor kellemes illatot érzel, aminek nincsen forrása, azt jelzi, hogy ha másik angyal is ott van a közeledben, az őrangyalodon kívül -azt hiszem.
2017. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
62%
Párod szájszaga
2017. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek a természetfeletti dolgokban, de nem lehet hogy tényleg fingott egy dögleteset?
2017. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Fingott és nem akarja bevallani. Te sem szeretnéd, ha finganál egyet és mások nem tennének úgy, mint aki nem vette észre.
2017. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Aki viszkető seggel fekszik - büdös ujjal ébred.
2017. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1: Szellemtés! lehetett.

2:HakapesziM nevű felhasználó! Általában nem csipem a hozzászolásaidat, de ez jooooo!

2017. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!