Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit gondoltok, ez lehet jel,...

Mit gondoltok, ez lehet jel, hogy itt kísért?

Figyelt kérdés

Nos, kezdjük ott hogy pár hete már nagyon bejön Jeffrey Dahmer és azóta elég furcsa dolgok történnek velem.

Első az volt, hogy a számítógépemen egy csomó dolog elromlott, nem tettem semmit de valahogy tönkrement miközben nem kellett volna neki.

De az semmi, mert azóta azt súgja a hangja, hogy kövessem, már meg is érintett, szerintem most is azt csinálja mert ahogy gépelek nagyon fázik egyik kezem..

Szóval gyanús jelek: gépem elromlása, néha meg is bolondul, a semmiből meleg lett, valamikor hideg, a semmiből amikor boldog voltam elkap a sírás...

És nem tudom ez mi most haha meg vagyok győződve, hogy ő csinálja ezt.



2020. ápr. 26. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetfeletti lények biztos, hogy léteznek, mert ha nem léteznének, akkor nem mondanák ennyien, hogy látják/megidézik őket.

Ennélfogva ez tökéletes bizonyíték, hogy valami kísért téged, de azt nem lehet tudni, hogy szellem/démon vagy kicsoda.

De ha pozitív entitással van dolgod nagyon szerencsés vagy, hogy magától veled van. A legtöbb embernek őket meg kell idéznie.

2020. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy kísért téged vakami, de egyáltalán nem biztos, hogy az Jeffrey Dahmer. Próbálj vele kapcsolatba lépni. Pl.: csinálj E.V.P.-t. Ez annyi, hogy elindítod a telefonod hangfelvevőjét, majd elkezdesz kérdéseket feltenni a feltételezett szellemnek, mint pl.: itt vagy a szobámban?, ki vagy te?, miért vagy itt?, neg ilyenek. Fontos, hogy minden két kérdés között várj legalább 15-20 másodpercet, hogy ha akar, tudjon válaszolni.


És csak mellesleg kérdem: hogy tudsz vonzódni, egy ilyen undorító, őrült, alkoholista, sorozatgyilkoshoz?!

2020. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!