Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit akar jeleteni ez a jelenség?

Mit akar jeleteni ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Tehát mit akar jelenteni ez a kijelentés hogy belebolondulnánk vagy belehalnánk ha megakarnánk számolni hogy mennyi dimenzió van valahol olvastam ha megakarnánk ezt érteni akkor vagy belebolondulnánk vagy belehalnánk valaki ki fejtené bővebben mit is akar jeleteni ez??
2020. ápr. 28. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy az emberi elme felfogóképességét, kapacitásait általában meghaladja a több dimenziós vektorterek algebrája :) Kb. ugyanezt értik alatta, csak algebra nélkül.
2020. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat várok
2020. ápr. 28. 10:52
 3/20 anonim ***** válasza:
ha értelmes választ vársz, akkor értsd is meg az 1-es értelmes válaszát! 3 dimenziónál nagyobban nem tudsz elképzelni képszerűen dolgokat
2020. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de valahol olvastam azt hogy ha meg akarnánk érteni hogy miről is szol ez az egész akkor vagy belbolondulnánk vagy belahlanánK?
2020. ápr. 28. 12:10
 5/20 anonim ***** válasza:
"vagy belbolondulnánk vagy belahlanánK?" - Erre nem fektetnék nagy hangsúlyt, egy idióta megfogalmazás arra, amit az #1 írt. Nem fogunk belehalni (ebbe),és ha most szépen elmegyünk dolgozni / tanulni, akkor belebolondulni sem fogunk.
2020. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
figyelj én csak ezt olvastam valahol valki ezt írta pont ezzel a témával kapcsolatosan ami érdekel hogy ha mag akarnánk érteni tudományos magyarázatot a dimenziokra vagy belehlanánk vagy belebolondulnánk és érdekel engem hogy mit akar jeleteni ez a dolog mi az hogy belebolondulnánk??
2020. ápr. 28. 12:21
 7/20 anonim ***** válasza:

A mondat jelentése bővebben?

Aki ezt a mondatot kitalálta, nem halt bele a több dimenzió meggértésének szándékába, tehát csak belebolondult.

Rögeszmés egyén szövsge viszont nem érdekel.

2020. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"belebolondulna vagy belehalna"

Ezzel a túlzó kifejezéssel akarta szemléltetni hogy mennyire nehéz lehet elképzelni. Ennyi, nincs semmi rejtett jelentése vagy nem tudom mit vársz

2020. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
aha értem akkor nincs ilyen hoyg belebolondulna?
2020. ápr. 28. 20:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!