Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Láttam gyerekkoromban őket?...

Láttam gyerekkoromban őket? Kiket is?

Figyelt kérdés

Szóval egész kicsike, szinte babakoromból (olyan 1 éves koromtól) vannak emlék foszlányaim. Néha láttam dolgokat, vagy éreztem.

A legrégebbi az, amikor pelenkáztak, s a kezemnek nem tudtam parancsolni, húzta a hajam.


Volt egy sötét árnyék férfi, aki a szobám ajtaja mellett állt, az agyam felé fordulva. Nem zavart, megnyugtatott. Sokáig ott volt. Mikor nagyobb lettem (5-6 éves) rájöttem, hogy egy idő múlva kisétál a szobából. Követtem bejárati ajtóig. Egyszer-kétszer az udvarra is, ment egy darabig a járdán, elhalványult és eltünt. Minden éjjel visszajött kiskamasz koromig.

Régi, 1800as évekbeli ruhát viselt (pingvin ruha :D), néha egy kisebb cilindert.

Sajnálom, hogy nem látom Őt, hiányzik.


A másik rendszeres alak világosabb, áttetszőbb árny volt. Valószínűleg férfi, de nem volt jól kivehető, inkább olyan volt, mint egy bábú. A lábait nem láttam. A fürdőszobából jött és egyenesen a házsarkán kiment. Az ajtónál megnéztem, utána ő is visszakanyarodott a járdára, s eltűnt.

A férfival ellenben az ő jelenléte nyomasztó volt, az elején ijesztő is.


Van még pár ilyen, úgynevezett paranormális élményem, de ezek a legjelentősebbek. Néha most is észlelek dolgokat, de nem ilyen intenzíven.


Miért láttam őket, kik ők? Szellemek? Miért vannak érzéseim irántuk?

Volt történt már valakivel hasonló? Mit gondoltok? Van valami tudományos magyarázat, cikk?



2020. máj. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Velem nem történt ilyen de az tény hogy a babák, gyerekek kiskorukban látnak, azaz van egy úgymond harmadik szemük amit nyitva van.. Mindenkinek megvan a harmadik szeme csak az idő előrehaladtával bezarul, lásd pl amikor valakinek képzeletbeli barátja van.. Hat lehet hogy nem is annyira képzeletbeli.. Viszont ahogy a szülők rabeszelik a gyereket arra hogy buta vagy, nincs itt senki, a gyerek elhiszi és bezarul a szem. Ezt az angol tanárom mesélte anno és nagyon megjegyeztem 😄 de mondta hogy az ő gyereke is látott embereket mutatott rájuk és ez létező dolog. A babák látnak aurat és akár szellemeket is. Gondokj bele amikor magára van hagyva egy kisbaba és a semmiből félévet, vagy felsir. Érdekes amugy de kicsit pára. Szerintem simán láthattal szellemeket.
2020. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem vagy nagyon jó a képzelőerőd vagy esetleg valami miatt tévképzeteid vannak. 1 éves koroból nem nagyon emlékezhetsz dolgokra, főleg nem ilyen részletesen. A hajad valószínűleg azért húztad mert a kisbabák össze vissza csinálnak minden féle hülyeséget minden ok nélkül.

Szellemek nem léteznek, vagy ha léteznek is azt az emberek nem érzékelik.

Esetleg keress meg egsz pszichológust, hogyha esetleg valami mentális probléma van a háttérben akkor tudjon valamit segíteni

2020. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező én is azt mondom amit az #1-es válaszoló. A kicsi gyerekek sokkal érzékenyebbek ezekre a dolgokra, mint a nagyobbak, a felnőttek. Arról a sorról az #1-es válaszból, hogy " Viszont ahogy a szülők rabeszelik a gyereket arra hogy buta vagy, nincs itt senki, a gyerek elhiszi és bezarul a szem" az jut eszembe, hogy annó kicsi koromban (most 23 vagyok) én is hallottan furcsa hangokat, láttam egy-két furcsa alakot, de anya mindig az mondta, mikor ijedten mentem hozzá, hogy ezt és ezt hallottam/láttam, hogy "Ugyan kicsim, biztos, csak hallucinálsz, vagy rosszat álmodtál" (mert sokszor éjszaka, mikor kimentem wc-re hallottam/láttam ezeket a dolgokat). Akkor el is hittem anyának, hogy csak hallucinálok, de mára már tudom, hogy az bizony nem hallucináció volt, hanem szellemek. Máig nem tudom biztosan, kinek/minek a szelleme, de a legvalószívűbbnek azt tartom, hogy korábbi lakóké. Általában az szokott lenni.

Szóval neked is azt tanácsolom kérdező, hogy kérdezősködj, nézz utána a ház/lakás múltjának, ahol ezeket tapasztaltad és szerintem a felmenőid felől is kérdezősködhetnél, annak is utánanézhetnél, mert az is lehet, hogy egy már nem élő felmenő rokonodat érzékelted annó.

2020. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a cilinderes az vagy a rokonságnak lehetett valaki nagyon régi tagja (esetleg réges régi "családi barát") tehát anno mindenképp hozzátok tartozhatott, vagy esetleg lehetett "őrangyal, szellemi vezető". Ők is sokféle képpen megjelenhetnek. Ők nem szoktak félelmet kelteni.

A homályosabb alak szerintem egy kóbor lélek lehetett, gondolom, házhoz kötött jelenség, talán régi lakó aki ittragadt.

2020. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is láttam szellemeket. Sőt azt még a mai napig is látom (13 vagyok). Mindig este amikor lefekszem az ágyamba akkor megjelenik a radiátor tetején ülve az a fekete árnyalak, és ahogy kinyitom a szemem elkezd jönni felém. Nem hallucinálok kisgyermek korom óta látom ezt. Ezt a szüleim is tudják, mert 6 éves koromban mindig elmondtam nekik. Amikor közeledik felém akkor nem kelt bennen riadalmat. Az évek során már kicsit meg is kedveltem😉
2020. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már rengetegszer gondoltam arra hogy a nagypapám szelleme lehet a háttérben. Mert már 3 éves koromban elhunyt. Úgyhogy ne csüggedj sok szerencsét az ügy kiderítéséhez🙋
2020. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!