Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Normalis ha ugy emlekszem a...

Normalis ha ugy emlekszem a gyerekkoromra mint a tegnapi napra?

Figyelt kérdés
mar a fel eves koromra is emlekszek hogy miket csinaltam..mondtam anyumnak kerdezgetett is a csaladi dolgokrol es o is meglepodott hogy emlekszek azokra amik kb 15-16 evvel ezelott tortentek
2014. aug. 16. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fényképező memóriád van

ez különleges de inkább orvos tudja ezt.

2014. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindennapi, de legalább nem történtek veled olyan durva dolgok amiket elrejt előled a tudattalanod
2014. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezekre a régi dolgokra mennyire emlékszel azaz pl h minden napra v egyes jelenetekre igen másokra meg nem a múltból, azt sem hogy hány éves vagy, de ha húsz fölött leszel akkor lehet még ezekből gondod, ha történetesen rossz dologra is emlékszel
2014. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez csak annyit tesz, hogy rohadt jó a memóriád ;) Örülj neki!!
2014. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem meg van a 3. szülinapom emléke. ovis emlékeim, gondolataimról emlék amik akkor jártak a fejemben. Képek, játék emlékek. Itthhoni emlékek, ahogy kint játszunk stb.. Szóval úgy 3 éves koromtól elég sok minden.

22 vagyok. Meg is lepődnek a bnőim barátaim amikor mesélek, mennyi minden meg van velük. ráadásul a mostani dolgokra így kb 15-16 éves koromtól van hogy évre pontosan megmondom, sőt még a hónapot napot is belövöm mikor mi volt. :) Szerintem vannak ilyenek, beállítottság kérdése.

Én pl nagyon kreatív ember vagyok ez a káosz körülöttem, de mindent kreatívan fogok fel, könnyen tanulok. Gyors a logikám. :) Ilyen művész lélek...:D

2014. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!