Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezhet olyan ember a világon...

Létezhet olyan ember a világon aki foglakozik a fehér zaj jelenséggel?

Figyelt kérdés
Létezhetnek olyan emberek a világon akiket foglakoztat a fehér zaj jelneség egyéb dolgokkal foglakoznak halotakal való komunikáció stb??
2020. máj. 16. 17:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tűnik hogy szórakozol. A helyesírásod alapján második általánosban megbuktatnának egyelőre nem tudlak komolyan venni, és a sztorit sem írod le, mert állítólag hosszú, de privibe meg állítólag be tudod gépelni azt a marhahosszú sztorit, de nem teszed.
2020. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
elküldöm de nem oszd meg sehol ok???
2020. máj. 17. 11:02
 23/35 anonim ***** válasza:

Pfhúgyerekek, NE kérjétek a sztorit. Eddig kb a negyedéig jutottam el, rendesen küzdelem ezt olvasni. Azzal kezdi hogy állítása szerint könyvet ír, de 5 szóból négyet úgy kell kisilabizálni hogy milyen szó akart lenni, se egy tagolás csak egymás után hányt szavak tömkelege, több képernyőn keresztül.

Amit nagynehezen össze lehetett eddig rakni, az az hogy nagyon komoly mentális problémák vannak kényszerképzetekkel, súlyos elmekórtani esetnek tűnik. Na próbálom olvasni tovább.

2020. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
hidd el amikor elkedztem vele foglakozni nagyobb prolbémám lett mint gondolnád majd ha ugyanazokat áttélted volna amit én akkor beszélhetnénk
2020. máj. 17. 11:30
 25/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
Van szakember aki foglalkozik a fehérzajjal, de inkább a fizikai részével. De őt nem érdekli a halottakhoz kötött vélt kapcsolat.
2020. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
akkor ő mivel foglakozik?
2020. máj. 17. 16:36
 27/35 anonim ***** válasza:
Én például véletlen számokat állítok elő fehérzajjal, mert arra alkalmas, másra nem igazán.
2020. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
hogy hogy véletlen számokat
2020. máj. 17. 22:02
 29/35 anonim ***** válasza:

De voltak olyan tudósok akik foglalkoztak vele.



[link]


Evp hang így keress rá.


De nem ajánlom neked hogy elolvasd mert ez számodra érthetetlen lesz.

Vesszők, pontok meg hasonló kitalált képződményekkel van tele a szöveg!!!

2020. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
de azért elolvasom
2020. máj. 18. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!