Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MI történhet addig amíg...

MI történhet addig amíg lefekszünk aludni körülöttünk ???

Figyelt kérdés
tehát mi történhet addig amíg alszunk mi lehet a környezetünkben ??? mert addig nem tujduk amíg fel nem ébredünk?? régebben csináltam már egy pár dolgot és meg is lett a következménye,de szerintetek mi lehetet ez?? annak idelyén nem mertem otthon maradni magam folyton a googleba írkodtam gondolataimat az volt nálam helyzet beleőrültem a bíbor folyokban ami volt eggyik a szem a látás másik pedig a kéz ugye amivel írunk és folytom írtam bele és mindig a végére odatettem egy idézetet persze örüljöt hogy lát! Mindig odaírtam eggyik nap arraébredtem bele volt írtva tablet gépembe jövöhéttől még csak hozzá sem lehet nyulni tehát nem érhetek magamhoz és hétvégére ez a torura véget ér és örüljön hogy lát!!! KI írhatta ezt szerintetek szellemek??? vagy kik??? Nomrális válaszokat várok mert ez komolyan így volt !!!
2020. máj. 16. 23:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Valaki akivel együtt élsz ő írt bele jó eséllyel. Kérj meg valakit hogy nézze végig egyszer ahogy alszol és ő megmondja mi történik körülötted. Igazából semmi különös max annyi hogy a pókok mászkálnak a sarokban meg ilyesmi
2020. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ugató kutya legyek ha értem amit írsz. Már bocsi.

Elég kusza...

2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
Esetleg rögzítsd videón
2020. máj. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Veled az, hogy túlzásba vitted szenvedélyed: a drogozást.

Ha nem drogozol, akkor anélkül ilyen a "tudatod"?

2020. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nomrális válaszokat várok mert ez komolyan így volt !!!"


Ahhoz nem ártana egy normálisan, érthetően megfogalmazott leírás arról, hogy mire keresel választ.


Az egész szöveg annyira katyvasz, hogy egyszerűen nem lehet érteni, hogy mik történtek veled és körülötted.


Bennem is a kérdés merült fel, hogy ezt valami tudatmódosító szer hatása alatt írtad-e, vagy esetleg nem az anyanyelved a magyar.

2020. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
anynanyelvem magyar hidd el nagyon rosz dolog volt mikor beleírtam és valki visszaírt hogy örüljek hogy látok nem kj=ozelálló személyek voltak
2020. máj. 17. 10:07
 7/38 anonim ***** válasza:
Bármi
2020. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
hát igen ugynugy mint nekem amikor elkezdtem torturákat csinálni és egy csomó gondolatot beleírtam a gogleba és valki visszaírt hogy jövc¨éohéttől még csak hozzá sem lehet nyulni és véget fog érni ez a tortúra és örülj=on hogy lát vajon ki lehetett ??
2020. máj. 17. 11:05
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Eskü nem értem hogy mit akarsz. Próbálj már meg 2 összefüggő értelmes mondatot alkotni légyszíves!
2020. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz ezen az a kérdés hogy ki írhatta bele ezt a tabletbe hogy örüljek hogy látok?? Mivel írkodtam a gogleba mindent ami nyomta a lelkemet és mindig oda írtam ,hogy persze örüljön hogy lát ezt mindig odaírtam és valki odaírta hogy jövőhéttől még csak hozzá sem lehetnyulni tehát nem érhetek magamhoz nem végezhettem önkielégítést ezen mit nem lehet érteni arra lennék kiváncsi hogy ki szorakozhatott velem vagy mi ??? szellemek??
2020. máj. 17. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!