Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Isten kezébe helyeztem a...

Isten kezébe helyeztem a testem, akkor gondoskodik rólam a túloldalon?

Figyelt kérdés

Akkor istennek mi lesz a terve a testemel?

És próbált rá venni a 10 parancsolatra, szarvakat is éreztem durva érzés volt.

De amikor mondom neki hogy utolsó szál cigaretta akkor olyan éreztem második sluk után hogy valami elhagyta a testemet.

Isten kezét levete rólam?

Mert nem tudom a dohányzást eldobni.

Kért valamit Isten de nem tudtam teljesíteni neki .

Akkor örök kárhozat?

Amikor kérte hogy gyónás legyen , nem ment.

De olyan szavakat adot a számba mintha bibliát idéztem volna de nem tartalmazza.

Ha minden lépésről lépésre le írnák.

Akkor talán érthetőbb lenne.

Éreztem fényt , poklot, szellemi lényeket, lelkeket.

Olyanokat ami ebben a témában illene ide.

Mi a célja ezzel?

Nem bírom ki találni, ha szeme mindent lát akkor tudhata előre nem?



2020. júl. 13. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Az ÚR megöl, és megelevenít, sírba visz, és felhoz onnét.” (1Sám 2,6)
2020. júl. 13. 18:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tested helyezted kezébe, mit csináljon halálod után lelkeddel és bomló testeddel?
2020. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ajánld fel magadat testedet,lelkedet,egész életedet,és vagyonodat.
2020. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as nem is tudom, még alszom rá egyet.

2-es nem tudom, valamit csak csinálni fog.

2020. júl. 13. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Isten kezébe helyeztem a testem, akkor gondoskodik rólam a túloldalon?"


Minden bizonnyal ha őszinte alázatos megtört bűnbánó szívű voltál! Ha ebben a testi életben át adtad magad Jézus Krisztusnak akkor minden bizonnyal testi halálod után az Úrral leszel!

2020. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kornikus00 ***** válasza:
Kérdező, fontos tudni, hogy isten nem a cselekedeteded szerint ítél! A 10 parancssolat (mózes törvénye) eltörlődött a kereszten, nem törvény által igazulsz, hanem kegyelem által, ammi akkor érvényes ha elfogadod ezt az ajándékot és befogadod Jézust a szívedbe! Cigizel-nen cigizel annál jobb, jézus a bűnöspkért jött, istennek csak az számít h ismerd meg őt, utánna a tesded is megtisztítja a bűntől, ezt nem az embernek kell elvgézni hanem jézusnak! Isten a kereszt halállal levette a bűnt, levette a terhet, csak ehhez jogor kell kérni jézustól, a bűnbánat, és a teljes szívbőli megtérés, átadni magad a lelked a tested Jézusnak!
2020. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat :)
2020. júl. 15. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert isten nem létezik.
2020. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy isten kezébe helyezed a tested túlajdon képpen egy valós jogügylet, amellyel az egyik szerződő fél vmely tulajdonát a másik szerződő félre ruházza át. Öröklés, ajándékozás és visszterhes vagyonátruházás esetén vagyonszerzési illetéket, a közigazgatási hatósági és bírósági eljárásért eljárási illetéket vagy az e törvényben meghatározott módon, de külön jogszabályban megállapított igazgatási, bírósági szolgáltatási díjat, a cégbíróságok törvényességi felügyeleti tevékenységéért felügyeleti illetéket kell fizetni.
2020. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!