Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az ágyam felett lóg egy fehér...

Az ágyam felett lóg egy fehér rózsafüzér. Semmi baja nem volt tegnap este, lefekvés előtt mindig megcsókolom a keresztet és Szűz Anyát is. A Máriától jobbra kezdődő soron az első négy gyöngy megégett, mi történt éjjel?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan az első kettő gyöngy részben barna, a másodikat és a harmadikat összekötő zsinór fekete, a harmadik gyöngynek semmi baja, és a negyedik koromfekete. Mi a fene történt? Mostanában sokat foglalkozom a démonokkal, egy sorozat felkeltette az érdeklődésem, de nem idéztem semmit. Hívő vagyok, meg vagy keresztelve, minden este imádkozom, hiszek a Szentháromságban, ugyanakkor hiszek a „rossz oldalban” is, nyilván megvetem őket, de elismerem a létezésüket. Mi történt a rózsafüzérrel? Mitől lehet ez?

2020. márc. 21. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Koszos. Szívesen.
2020. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Azért történt hogy jobban lekösse a figyelmed az általad említett "rossz oldal" , mint Isten.
2020. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Valami nagyon mocskosat álmodhattál, ha a rózsafüzér sem bírta az ágy fölött...
2020. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a nagymamám mesélte, hogy az ő hófehér rózsafüzére teljesen befeketedett a világháború alatt, annyit imádkozott és szorongott - szóval szerintem a félelmek és a negativitás miatt változott meg a színe.
2020. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Ne foglalkozz a démonokkal!
2020. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

"Mostanában sokat foglalkozom a démonokkal"

A démonok és a rózsafüzér nem összeillő dolgok.

"Hívő vagyok"

Mégis foglalkozol a démonokkal, pedig vallásod Szent Könyve tiltjs s mágiát?

2020. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Csókok miatt nedves lett és gombák telepedtek meg rajta.
2020. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a sok buta és ostoba választ!!!!


A történtek lényege az, hogy te igenis akarsz hinni az élő Istenben, csak éppen rossz helyen keresed és rossz helyen akarod Őt megtalálni!


Isten nincs a tárgyakban, melyeket kisiparosok gyártanak gépek által. Isten nem lakik kézzel csinált templomokban sem!


Isten a szívedre kíváncsi és a szívedben akar lakni.

Isten nem lakik tárgyakban és nem is érhető el tárgyakon keresztül, melyek emberek keze által készülnek!


Isten azt mondja, hagyd el a tárgyi (bálványokat) dolgokat, ne azokban keresd Őt!!!


Ő nincs az olvasóban, a rózsafüérben, a kő templomban, a festményekben és szobrokban!!! Ő az ember szívében akar lakni és lakik is azik szívében, akik hitre jutottak Jézus Krisztusban!!! Akik őszinte, megtörtszívű, alázatos bűnbánatot, bűnvallást tartottak személyesen Jézusnak elfogadva Őt Uruknak, IStenüknek, személyes megváltójuknak és befogadták, behívták Őt a szívükbe, az életükbe!!!


A rózsafüzért pedig hagyd el, mert azt a katolikus vallás a keleti vallásból merítette és vette át és sajátította el magának a maga módján!!!


Mivel őszinte Istent kereső ember vagy, ezért történik veled mind ez, mert Isten vezetni akar a helyes úton, és amin most még jársz, az nincs az Isten igazságában!!!


Keresd elöször Jézust, az Isten igazságát, az Isten országát, ne pedig a vallás előírásait, rendeléseit, szabályzatait, dogmáit, követelményeit stb.!!!

2020. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Szia,

Ne foglalkozz ilyen démonos dolgokkal.. Hallgass a lelkiismeretedre és ha nem tennéd már eleve, akkor jó volna elmondani a minimum 5 tizedet naponta és elmélkedni a napi titkon-misztériumon. Lásd Szűz Máris Fatima-i kérése.

2020. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Az történt, hogy elaludtál és rosszat álmodtál, most pedig mesélsz nekünk egy szép mesét elavás előtt, ami persze nem igaz…
2020. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!