Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valójában lehetséges ilyen?

Valójában lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem 2015 ben halt meg mivel nagyon fájt, hogy elment és nem tudtam abban a házban maradni amiben laktunk. A rákövetkező évben elköltöztem egy kisebb vidéki házba. Azonban nemrég a halálának évfordulóján éjszaka, arra lettem figyelmes, hogy nagyon hideget érzek az arcomon. Mikor kinyitottam a szemem egy árny suhant el mellőlem, lehetséges ő járt nálam lélekként? Az nap félve de végignéztem a házat, sem ajtó sem ablak nem volt nyitva.


Kérem olyan emberek írjonak, akik nem a Jehova tanui!



2020. szept. 16. 22:05
 1/8 anonim válasza:
77%
Csak álmodhattad. A férjed szeretett. Nem fog téged kisérteni. Nyugi.
2020. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy visszatért a lelke.


"Kérem olyan emberek írjonak, akik nem a Jehova tanui!"

De ez a mondat azért odab@$zott! XD

2020. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Annyit biztosan tudok, ha valami/valaki természetfeletti jár nálunk, akkor hideg szellot érezni.
2020. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
És ezt honnan tudod annyira biztosan?
2020. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha én mesélnék neked, nem nagyon tudnál utána aludni, az tuti.

Viszont fáradt vagyok, csá

2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
53%
A lélek, minél régebben halt meg az illető, annál távolabb van az élőktől, nem tér vissza. Lényegtelen, hogy reinkarnációban, mennyben, és pokolban, vagy túlvilágban hisz valaki, a lélek minden esetben eltávolodik. Viszont az emlékképe, amolyan fantomként megjelenhet ha teljesülnek bizonyos körülmények. Jelen esetben valószínű, hogy az emlékkép tőled származott.
2020. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyitva maradt az ablak? Nem tudjuk nem voltunk ott. Egy biztos hogy nem szellem volt mert olyan nem létezik
2020. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Nem hiszem hogy a párod volt.

Miből gondolom?

Ha ő lett volna nem lett volna benned félelem. Egy kellemes, megnyugtató érzésnek kellett volna megjelennie.

Én hiszek neked és valóban elhalt lélek lehetett de nem a párod.

2020. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!