Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van közületek, aki médiumi...

Skorpió87 kérdése:

Van közületek, aki médiumi képességgel bír?

Figyelt kérdés
Lépett már kapcsolatba a túlvilággal, szellemekkel,üzenetet is közvetített már valakinek? Az írjon lehetőleg, aki kapott már pozitív visszaigazolást a képességéről.:)

2020. szept. 21. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Csak volt. Jelenleg le vagyok kapcsolva ezekről.

Angyalokkal tudtam beszélni pl, mert akármilyen időből megnézni egyes emberek elméjét.

2020. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Grimfox ***** válasza:
24%
Ahhoz hogy ilyesmit csináljon valaki, nem szükségesek médiumi képességek, csak megfelelő módszer, és józan ész, hogy olyasmivel ne próbáljon kapcsolatba lépni, amivel tényleg rossz ötlet. Halottakkal, démonokkal, egyéb ártani képes, és hajlamos szellemekkel kommunikálni lehetséges, de tízből kilenc orvos nem ajánlja. A legkönnyebb semleges szándékú szellemekkel kommunikálni, mint amiket az erdőben, vagy egyéb természetes környezetben találsz. Legalább is kapcsolatba lépni könnyű velük. Az értelmezés más kérdés.
2020. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

#1

Túl sok fantázia és epikus jellegű filmet nézel, meg nyomatod a cuccot is, gondolom. Állj le ezekkel, mert még a végén megőrülsz.

2020. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem hiszem, hogy ember saját magától képes lenne bármilyen mágiára. Szerintem az ilyesmihez speciális tényezők kellenek. Mondjuk egy már alapból mágiával felruházott tárgy vagy az, hogy ne légy teljesen ember.

Ha csak tárgyat sikerülne szerezni mindenképp tinta és papír legyen, így szerződést köthetsz egy természetfeletti lénnyel a mágia használatáért. Természetesen a lényt meg kell idézni és ügyelni, hogy ne kérjen nagy árat az erőért.

Ennyi információval szolgálhatok.



Csak így utólag mondanám, hogy én az előzőekben leírt gondolataim egyikét sem hiszem el. Ezek alapján lehet értékelni a válaszom és a mitológiai érdeklődesem gyümölcsét.

2020. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#1 Miért vagy lekapcsolva?
2020. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem nyomja a cuccot, azért van lekapcsolva, jelenleg. Mégis mi másért??
2020. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Nem tudom,majd ő elmondja😅
2020. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lekapcsolás elvileg azért csinálhatja egy entitás- jelen esetben angyal- mert vagy elbuktál egy próbán, vagy nem feleltél meg, vagy csalódtak valamelyest az illetőben.

A lekapcsolódás csak kizárólag olyan embereknél fordúl elő, akik nem rendelkeznek saját erőkkel- jelen esetben spirituális vagy paranormális képességekkel. Tehát csak egy adott vagy több entitás erejére hagyatkozik.Az adott -jelen esetben angyal bármikor szünetelheti a kapcsolatot és a képességeket. Ez nem túl meggyőző.


Vagy hagyatkozol más entitások energiájára vagy fejleszted magadat.


A fejlesztés állandó és folyamatos. Ha elérsz egy szintet akkor utánna nincsen visszaesés, tehát nincs megállás vagy ahogy te mondod lekapcsolás.


Kedves kérdező:

Akonek csak jó tapasztalatai vannak az csak kamuzik...Akinek sok negatív tapasztalatai vannak abban érdemes bízni és hinni, mivel ha már átesett rossz dolgokon az jobban tudja kezelni és elhárítani ezeket, valamint felkészíteni másokat is.

Nekem sok rossz tapasztalatom volt, de jók is.

Már gyerek korom óta. Amint iskolás lettem a könyvtárban és a neten olvasgattam és tanúlgattam.

Az erős spirituális ember számára feleslegesek az eszközök használata.


Sokszor nem sikerülhet az aott entitást megidézni, vagy teljesen más entitás jelenhet meg. Ez nem az ember vagy a médium hibája. Mivel az emberek nagyon keveset tudnak és kevesebb ember rendelkezik valódi képességekkel és más lények sokkal erősebbek és gyakorlottabbak.


Sokszor mondják h segítsek fejleszteni a képességeket stb. sok oldalt csináltam már. hamar letöröltem és már nem is igyekszek.

mivel az emberek már egyre hazugabbak, hátba támadósak és undorítóak. nem érdemlik meg.

már én is pénzt kérek el.

2020. szept. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grimfox ***** válasza:
Sajttorta, érdekes amit írtál. Egy pont volt, ami megragadta a figyelmem. Ha elérsz egy szintet, még visszaeshetsz, noha nem nullára. Ha sok ideig nem gyakorolsz valamit, a képességek, amiket elsajátítottál degradálódnak, egy korábbi állapotnak megfelelően tudod csak használni őket egy darabig, amikor újra felveszed a fonalat. Akkor is ez történik, ha valamilyen sokk ér a képességeiddel kapcsolatban, vagy azokon keresztül. A belső önvédelmi korlátok ilyenkor erősebben működnek, és nehezebbé válik mindaz, amit korábban meg tudtál csinálni. Rossz esetben lehetetlenné. Viszont teljesen igaz, hogy ez nem lekapcsolás, nem külső erő általi korlátozás, vagy elhagyatottság, hanem kizárólag az egyéntől függ.
2020. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen, jól látod és tudod.

egyéb körülményektől is függ. olyanoktól is amiket más fejlettebb egyén és én sem tudhat az ember. én sem vagyok minden tudó.

de a tapasztalataim alapján akik túlzottan ragaszkodnak egy külső forráshoz pl.: angyalhoz, - hát szerintem irányt mutatnak az ilyeneknek h hogyan fejlődjön önmaga, de vagy nem veszi észre, vagy csakazért sem önnálosúl. mert túl kényelmes neki az h egy angyal olykor segíti a spirituális érzékeit. az angyal is belefáradhat vagy megunhatja ezt a fajta kapcsolatot. szerintem ezek az emberek eléggé paraziták. más entitások befolyásolása alatt álnak. nem az embert kell itt sajnálni, hanem az entitást, mivel legtöbbször jóakaró és feltétel nélkül ad képességeket stb.


igen sokszror a stressz, a sokk, traima is kiválthatja és egy darabig működnek. de ilyenkor nagyon rossz élményként éli meg ezeket. főleg h ugyebár automatikusan jönnek létre s nem néz utánna, nem tud semmit stb. max ha szerencséje van késöbb megtudja valahogy. de az a legjobb ha teljesen elmúlik.


az a legjobb ha az ember a stressz, trauma, baleset és sokk nélkül tud meg ilyeneket. tehát elöbb utánna néz, olvas, tanúl stb- aztán fokozatosan fejleszti magát.

így nem lesz sem szánalmas parazita, sem szegény szerencsétlen áldozata saját képességeinek.


megértem én mindkét esetet. sőt többfélét is. elég sokmindenen mentem már keresztűl és sokakkal irogattam, találkozgattam és beszélgettem.

csak sajnálni tudom az ilyeneket. a parazitákat pedig útálom, mert csak hencegnek, hazúdnak, kihasználnak mindent és mindenkit.

2020. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!