Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet hand-made tárgyakat...

Hogy lehet hand-made tárgyakat (makramé karkötő, kulcstartó, dísz) olyan képességgel felruházni, hogy aki kapja, annak ténylegesen működjön?

Figyelt kérdés
(Szerencsét hozzon, jó hatással legyen a munkájára,stb) Házilag könnyen elvégezhető eljárásokra gondoltam. Nem értek nagyon hozzá, ezért ha valaki tud valami hasznosat mondani, az esetleg írjon privátban!

2017. dec. 9. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Újszülöttek vérébe kell mártani. Sokan azt mondják, hogy simán csak szűz lányok vére is jó, de az nekem még sosem jött be.
2017. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Az elsőhöz hasonló èrtelemszegèny válaszokat ne vedd komolyan.
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ti akartok varázsolni, mint hókuszpók és még én vagyok értelemszegény. Hát jó...
2017. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már a készítés során kell folyamatosan feltölteni energiával.

.

Hatásához két feltétel teljesülése szükséges:

- az, hogy te hidd, hogy a kellő energiával töltöd fel,

- no meg az, hogy aki kapja, elhigyje azt, hogy benne van az adott energia, ami hat is!

Ha szkeptikust ajándékozol meg vele, vagy olyat, aki nem tudja, milyen hatást kéne éreznie, annak semleges lesz.

Örülni azért fog, mert rá gondolva időt szakítottál elkészítésére.

Éppen ezért feltétlen készítsed el, amíg a megajándékozott szeme előtt van, rád fog gondolni.

2017. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Topike36 ***** válasza:
17%

Szia


Energiával kell feltölteni, de ennek , hogy jól működjön megvannak a maga szabályai amiket be kell tartani.

Tudok segíteni ha komolyan gondolod. Természetesen mielőtt bárki hozzászól negatívan, teljesen ingyen gondolom a segítséget :)

Boldog Ünnepeket!

2017. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

talizmánról van szó gyakorlatilag


a készítés során mindent a megfelelő időben a megfelelő anyagból kell elvégezni és kb. ezek hatására töltődik fel a tárgy


a végén feltöltheted a saját erőddel is

vagy "istenével"

amivel akarod


a hit az minden műveletben fontos


példa:

"ezt a tárgyat itt megszentelem jézus krisztus nevében"


ha hiszed (és el nem térítenek) úgy lesz

2020. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!