Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történt velem? Mi lehet az...

Mi történt velem? Mi lehet az amit láttam?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt elájultam az utcán. Egy baráti társasággal voltam, beszélgettünk 3-an. Az ájulásnak nem volt előjele, nem éreztem rosszul magam, nem volt semmi olyan érzés ami arra utalt volna, hogy el fogok ájulni. Valójában nem emlékszem az ájulásra, az azt megelőző pillanatokra.

Mialatt nem voltam eszméletemnél, láttam valamit, voltam valahol amit nem tudok megmagyarázni, sem leírni, hogy milyen volt. Voltam valahol amire alig emlékszem, de nem a Föld volt azt hiszem. A létezés egy másik szintje volt, talán. Másképp kommunikáltak ott azok akik ott voltak. Nem szavakkal, hanem érzésekkel. Voltak ott mások is nem csak én, de nagyon homályosan emlékszem és minél több idő telik el, annál kevésbé emlékszem.

Amíg ezen a "másik" helyen voltam találkoztam 2 olyan valakivel akiket én nem ismertem és nem tudom kik voltak ők, de ők ismertek engem, tudták, hogy én ki vagyok. Az egyikük fiatalabb volt, a másik idősebb jóval. Mindkettő hímnemű volt azt hiszem. Nem mondom, hogy férfiak, mert bár humanoidok voltak, de nem emberek...vagyis azt hiszem nem emberek, de ez sem pontos megfogalmazás. A fiatalabb felől szeretetet éreztem, megértést irányomban, azt hiszem ő kedvelt engem és olyan volt mintha pontosan tudná mi történik, mi történt velem és segíteni akarna. Az idősebb teljesen más volt. Haragudott rám és nem válaszolt egyetlen egy kérdésemre se. Amikor észrevettek engem azonnal odajöttek és az idősebb nagyon dühös volt. Kérdezte a fiatalabbat, hogy én hogy kerültem oda. Miért vagyok ott, nem kellene ott lennem. Valójában tudomást sem vett rólam, de azt éreztem, hogy dühös rám. Fogalmam sem volt miért. Azt mondta nem tartozom oda, küldjenek vissza. És nagyon fenyegetően jött felém. A fiatalabb megpróbálta visszatartani és azt mondta, hogy ha ezt így csinálja akkor én emlékezni fogok erre.

Az idősebb erre annyit mondott a fiatalabbnak, hogy minnél kevesebb dologra emlékszik (mármint én) annál jobb mindenkinek. Közben jött felém folyamatosan és szinte az arcomba ordított, hogy nem tartozom oda. Valamit csinált, mert hirtelen úgy éreztem zuhanok valahonnan és hirtelen nem kaptam levegőt. Torzult a tér körülöttem, olyan volt mint egy dimenziótorzulás vagy tértorzulás. A torzulás kör alakú volt és kiestem belőle, a falai irrizálóak voltak, kissé olyan mint a higany, de nem teljesen.

Aztán magamhoz tértem és a földön feküdtem. Körülöttem az ismerőseim, de nem ismertem fel őket. Nem tudtam kicsodák, hogy hol vagyok, hogy kerültem oda, azt sem tudtam én magam ki vagyok, a saját nevemet se tudtam. Nem emlékeztem a családomra sem. Csak az érzésre emlékszem, arra a borzalmas csalódottságra amit éreztem. Vissza akartam menni oda ahol voltam. Ahova elvileg nem tartoztam oda. Tudni akartam, hogy miért mondta ezt nekem.

Aztán meghallottam az egyik ismerősöm hangját aki a nevemet mondta többször és akkor hirtelen minden eszembe jutott. A nevem, hogy hol vagyok, az ismerőseim neve, minden.

Az ájulás miatt bevertem a fejem és felrepedt, de nem volt agyrázkódásom és utána már mindenre emlékeztem. Bevittek a kórházba a sürgősségire és összevarrták a fejem.

Sosem éltem át ehhez hasonlót sem. Gyerekként többször ájultam el, alacsony volt a vérnyomásom, volt műtétem is, altattak is, de még soha-soha nem volt ehhez hasonló. Nem vettem be semmit, de az tény, hogy ittam 2 sört. Rövidet nem és mást sem. Voltam már részeg életeben párszor, de ilyesmit nem éltem át akkor sem.

Egyik barátnőm szerint bedrogoztak, de az ájulás max.6-7 percig tartott, utána viszont mindenre emlékeztem és jól voltam a fejseb ellenére is. A mentősök kérdéseire is tudtam válaszolni és a fejfájás is elviselhető volt. Milyen drog hatása tart 6-7 percig és múlik el nyomtalanul?

A kórházban vért vettek. Csak alkoholtartalma volt a véremnek, más nem.

Mi a fene történt velem?

Valakinek volt már ehhez hasonló tapasztalata?



#ájulás #látomás #tértorzulás
2020. okt. 30. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg kiléptél a testedből, és egy másik dimenzióba kerültél. Vagy lehet voltál pár pillanatig a túlvilágon, vagy a mennyországban! Ki tudja? Bármi lehet.
2020. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia Wonny! :-) Igen, ezeket a verziókat én is végiggondoltam. Nem is tudom, mi rémít meg jobban. Ha az a hely (ahol voltam) a pokol volt és én vissza akartam menni oda, de nem tartoztam oda, vagy ha az a hely a mennyország volt (vagy amit annak hiszünk) és ott dühösek voltak rám és elküldtek onnan, mert nem tartoztam oda.

Szóval igen...van némi problémám ezzel az eseménnyel.

Ha olvassa ezt egy pszichológus, mit gondolhat?

2020. okt. 30. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

"Ha olvassa ezt egy pszichológus, mit gondolhat?"

Jobb, ha nem tudod!

2020. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na ezért nem mentem el eddig pszichológushoz, ezért nem mondtam el senkinek csak 2 olyan személynek akiben maximálisan megbízom és ezért igyekszem elfelejteni az egészet.

Mellesleg már csak attól egy kicsit jobban érzem magam, hogy ide leírtam az egészet. Még az ilyen jópofáskodó komment ellenére is.

2020. nov. 7. 06:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek fentebbi világok, ahová csak engedéllyel lehet belépni. Ennek oka van. Eleve kell egy bizonyos minimum tudatossági szint hozzá valamint különböző engedélyek.

Ritkán kivételt tehetnek a felsőbb lények arra, hogy elmehess egy fentebbi dimenzióba.Ott konkrétan ugyan olyan élet van mint itt a Földön, de a fizikai törvényeket és szellemi törvényeket tekintve mégis más. Pl ugyanúgy vannak autók, szexelnek az ottaniak, de nem tudsz meghalni ha leesel egy nagyon mély szakadékba.


Szerintem nálad ez történt. Egy angyal, vagy akár az őrangyalod kivételt tett veled és valamiért ott lehettél. Az, hogy ellenezte ezt a másik "ember", az valószínűleg pont azért lehetett, mert egyébként semmi keresnivalód nem lett volna ott. Vagy legalábbis nem lett volna még ott. :)

2020. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is lehetséges az előző válasza. Lehet a kisebbik az őrangyalod volt, aki kimentett valamiből, de ezzel sajnos “törvényt” kellett szegnie.


Azért az ijesztő, mivan ha akárhányszor elájulsz lehet ez mindig megtörténik, csak hogy eddig mindig elfelejtetted!?

De mi lehet a kiváltó oka annak, ha ez kis korod óta történik?

2021. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6-os - Többször ájultam már el életemben, alacsony volt a vérnyomásom, később pedig a vércukorszintem ingadozott, de ilyen ájulás és "látomás" vagy nem is tudom minek nevezzem most fordult elő először. Ez nagyon más volt. Egyáltalán nem voltam rosszul (mint anno régen, amikor hirtelen leesett a vérnyomásom), nem volt szédülés, se hidegrázás, viszont az ájulás előtti pár másodpercre nem emlékszem, valószínűleg nem is fogok. Amire emlékszem, az annyi, hogy akkor én most hazamegyek és el akartam köszönni az ismerőseimtől, késő volt már, hívni akartam egy taxit.

Az ismerőseim azt mondták álló helyzetben vesztettem el az eszméletem 1mp alatt és a fejem tényleg reccsent a kövön ahogy nekicsapódott. Iszonyú nagy szerencsém volt, hogy nem volt ott semmi (padka, kő, vagy bármi), mert ott haltam volna meg.


A látomásban a fiatalabbik entitás akiről úgy éreztem, hogy kedvel és az érdekemben szólt a másik haragos idősebbnek: Igen, úgy éreztem, hogy van valami kapcsolat, de nehéz megmagyarázni, hogy miért éreztem így. Nem ismertem fel őt, de ő rajta éreztem, hogy tudja miért vagyok ott és azt is, hogy ismer engem. Olyan érzés volt, mint amikor tudod magadról te is, hogy olyan helyen vagy ahol nem kellene lenned, de nem tudod, hogy hogyan kerültél oda és valójában azt sem, hogy hol vagy és mi ez itt körülötted.


A világon a legszörnyűbb érzés nem a félelem. Hanem az ha fogalmad sincs arról ki vagy és hol vagy és nem ismered fel a környezeted. Hallod a szavakat, de nem tudod mit jelentenek. Az ismerőseim, akik segítettek rajtam és mellettem voltak amíg kijött a mentő, kínáltak vízzel, de nem tudtam mit jelent, nem ismertem fel se a vizet, se a környezetet, nem tudtam magamról, hogy ki vagyok, nem értettem a szavakat. Nem tartott sokáig, pár percig, de ez rémisztőbb volt, mint az, hogy felrepedt a fejem.

2021. jan. 11. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, Elhiszem, ez iszonyatos érzés lehetett. :(
2021. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, szegénykém... :(

Lehetséges, hogy valóban az őrangyalod lehetett, de még nem volt ideje, hogy ott maradj.

Pont most néztem egy olyan show-t ahol arról beszélnek emberek akiket újraélesztettek, milyen volt amíg másodpercekig-percekig halottak voltak. D:

2021. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9-es, köszönöm ez kedves. Már csak az a kérdés, hogy ha a fiatalabbik volt az őrangyalom (aki védelmez és megért) akkor vajon ki lehetett az idősebbik, aki "visszaküldött" és "miért nem tartoztam oda"?


Mit láttál ebben a showban? Volt hasonló élmény mint az enyém?

2021. jan. 15. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!