Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van olyan, hogy neten (tv-n,...

Van olyan, hogy neten (tv-n, rádión stb) átjönnek érzések?

Figyelt kérdés
Rohadt komolyan kérdezem, és hozzáteszem, szkeptikus vagyok. Saját magamban generálom ezeket, mert érezni akarom a másikat, vagy tényleg átjönnek érzések?
2020. nov. 18. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átjöhetnek. Például, általában ha valaki énekel neked egy dalt, azzal érzéseket közvetít feléd, az mindegy, hogy élőben, rádióban, tévében vagy online hallod, ezek átjönnek.
2020. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Empataként teljesen át tudod érezni mások érzéseit-gondolatait kisebb nagyobb mértékben, és ez ugyan úgy működik ha videó konferencia beszélgetésen, vagy telefonon kapcsolódsz az emberekkel...de akkor "élőben" is lennének ilyen megtapasztalàsaid...megéreznél erős fájdalmakat másokban, érzelmeket...
2020. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá net ha fogékony vagy rá.
2020. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Na ugye, hogy átmegy!
2020. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen én is fintorogtam a bemondónőknek,azok meg csúnyán is néztek.Úgyhogy van benne valami.
2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menyj már... hát mondjuk, Kovács P. József elég csúnya nő volt. :D
2020. nov. 18. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az ugyanebbe a kategóriába tartozó pénzenergia átmegy, miért ne mehetne át bármi érzés?
2020. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!