Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mik a lèlekvándorlás bizonyitè...

Angel3000 kérdése:

Mik a lèlekvándorlás bizonyitèkai, megdönthetetlen èrve?

Figyelt kérdés

#újjászületés #Elôzô èletek #Jövendô èletek #Szellemi törvèny #Spirituális rendszer #Lèlek halhatatlansága
2021. febr. 7. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én tudat mielőtt beszélni tanulsz járni és már azon töprengesz hogy mit keresek itt ??


Ismerős ?

2021. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanaz mint a lélekvándorlás nem létezésének bizonyítékai, megdönthetetlen érvei.
2021. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha lenne rá bizonyíték, akkor tudomány kategória lenne, nem ezotéria.
2021. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
26%
Maga a hít a bizonyiték.
2021. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megfigyelő(k) végeznek kísérletet a munkahipotézis alapján, valahogy így van a tudományos módszertan? Sajnos a "megfigyelés" csak szubjektíve lehetséges. Én előbb azonosítottam be magam, mint ahogy "nyomozni" kezdtem utána, mikor és hol éltem, ki is voltam. Személyiség és az arc is ! stimmel. Na de hát ezt így időrendben csak én tudom, illetve saját magamnak "elhihetem" hogy ennyi véletlen nincs. Mi mást mondjak, az álomtelepátia azaz shared dreams telepathy viszont már több "megfigyelőnek" nyújthat bizonyítékot a lélek létezésére.


Az is elfogultság ám, ha valaki térítő mentalitású ateista, materialista. Talán sok közülük nem is az, csak úgy akarják hogy mi ne higgyünk semmiben, se Istenben, se lelkünk létezésében...

2023. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!