Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdönthetetlen bizonyítékok...

Megdönthetetlen bizonyítékok kerültek elő Mexikóban: az ősi idegenek tényleg léteztek?

Figyelt kérdés

Igazábók kérdés, mert miután meghallgatja az ember a másik felet, utána jelenthető ki, hogy igaza van. Szóval a cikk magáér beszél [link]


Itt rögtön az első képen amin egy kerek fejű idegen kakil vagy ül. Pont ez a bizonyíték, hogy nem lehet ember, mert a mi testünk evolúcionálisan alkalmazkodott a bolygónkhoz és le tudunk úgy guggantani, hogy a popsink ne söpörje a földet, viszont az ő élethelyükön más a gravitáció másképp nőttek a csontjaik. Mellette a másik képen és lent látható, hogy ugyanolyan annunaki kopnyája van a rajzon, mint amilyenre torzították az egyiptomiak meg latin amerikaiak a fejüket, mert az annunaki koponyák ilyenek. Ezt már nem lehet magyarázni !


Nézd csak : [link] pont ilyenek a rajzokon egymástól óceánokkal elválasztott földrészeken, olyan ősi időkben, ahol nem volt hajózás. A pofázmányuk is ugyanolyan, mint egy mai idegennek a gülü szemek egybevágnak. Ezt nem lehet kimagyarázni.


Az első képen egy űrhajókart fog a kezében, egyértelműen egy bot van rajta amin struktúrák vannak kirajzolva és egy tárgyban végződik.Jobbra tőle egy csészealj van a feje felett. Véletlen lenne?


Alatta a képen egy hímestojás szerű távirányítót foghat. Amit fog annak struktúrája van és lekonyol a szája, nem örül neki. Ha valami szép dolgot, amit kézimunkázott volna fogna, akkor mosolyogna, mert azzal játszik, de mivel nemmosolyog, ez mutatja, hogy ez egy irányítópanel szerintem.


Csak véletlen lenne a hasonlóság? [link]


2017. szept. 19. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
A mai ember olyan mértékben arrogáns és önfejű lett a jelenlegi tudásának (tudomány) megrendíthetetlen mivoltába vetett hitével, hogy abszolút hülyének és beszámíthatatlannak hiszi az ősidőkben élő embereket. Pedig ők csak az örökítették meg, amit a saját szemükkel láttak...
2017. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
A vilag titkai... Aha.. Ismerem az oldalt. Alapbol egy kamu oldal, keress ra neten... Csak az embereker butitja.. Ez a lenyege.
2017. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
88%

Már megint egy "megdönthetetlen" bizonyíték.

Én nem zárkózom el semmitől, nem vagyok teljesen fanatikusan szkeptikus, van fantáziám is, de nem értem hogy lehet az hogy van még bárki aki komolyan veszi az "avilagtitkai" oldalt.

2017. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Sírok, nyúlok, görcsölök. Megdönthetetlen bizonyítèkok kerültek elő. Jujujj. Ujujujujjjjj. Nem szeretnèk ünneprontó lenni, de sajna az leszek. Ez a kèrdès butaság.
2017. szept. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

"A mai ember olyan mértékben arrogáns és önfejű lett a jelenlegi tudásának (tudomány) megrendíthetetlen mivoltába vetett hitével, hogy abszolút hülyének és beszámíthatatlannak hiszi az ősidőkben élő embereket. Pedig ők csak az örökítették meg, amit a saját szemükkel láttak..."


A mai "ősi idegenek" hívők olyannyira beszűkültek, hogy képtelenek belátni, az ősidőkben élőknek is lehetett fantáziája, és megörökíthettek elképzelt dolgokat is, ahogy a mai ember. Szerintük minden régi rajz szobor a valóságot ábrázolja, így ezek közül azok, amiken a mai ufóhívők ufókat látnak, biztos ufók is.


Amúgy hol a megdönthetetlen bizonyíték, hogy ezeket a domborműveket nem Jorge faragta a hátsókertben pár pesót remélve? Kinek az állítása teszi ezt megdönthetetlenné?

A avilagtitkai.hu? Az egy kamuhíreket magyarító, kattintásvadász bulvármocsok. Megdönthetetlenül.

2017. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Wadmalac ***** válasza:
85%

Olvass el egy összeállítást mondjuk 100 évvel ezelőtti viccekből.

A felét érteni sem fogod, a maradék fele meg ma már nem lesz nevetséges.

És azt meg tudni akarjátok csípőből, hogy egy sokszáz, neadjisten ezer éves kép szimbolikája mit jelent, csak az alapján, hogy mai valamire (vagy ma is csak feltételezett valamire, pl. repülő csészealj) hasonlít?

Az meg, hogy az alak koponyája olyan, mint amúgy sok talált EMBERI koponya (azonos torzítással, aminek oka nem ismert, nem nem ismert, mert az idegenek utánzása is csak hipotézis), az nem bizonyíték idegenekre.


Sajnos sokan nincsenek tisztában a bizonyíték szó értelmével.

2017. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teszem azt, ha kiderülne egyértelműen és megcáfolhatatlanul, végérvényesen az, hogy ezek a dolgok tényleg idegenek voltak, akkor az ideíró tagadók nagyon meglepődnének?
2017. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert ha nem akkor èn sem.
2017. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 8-as hozzászóló az nem én vagyok (7-es voltam)
2017. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem.
2017. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!