Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem jelenik meg nekem...

Miért nem jelenik meg nekem Bloody Mary?Nem éjfélkor csináltam,azt nem merném páromat még nem érdekli de vele meg merném próbálni.

Figyelt kérdés
Ma próbáltam meg tegnap de egyszer sem láttam.Vagy más dolog fog történni velem és talán más is lehet az áldozat?
2021. márc. 28. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem létezik...
2021. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem a koktél jelent meg, miután kikértem.
2021. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fúj szerintem vér van bent én nem innám
2021. márc. 28. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően paradicsomlé és vodka van benne, többi összetevő ízlés szerint...
2021. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Vagy troll vagy kérdező vagy nagyon fiatal.
2021. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatal inkább és nem érti meg hogy miért hülyeség időhőz kötve a tükör előtt kiabálni, mikor az időt is az ember találta kixd
2021. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jólvanna ne csesztess
2021. márc. 31. 02:25
 8/9 anonim válasza:
0%

Na szóval! Én ki próbáltam Bloody maryt! Nem vicc!!!! Sose próbálja ki soha senki! Pórul járhat mint én! Szóval! Kezdjük az elején...!


16 éves voltam és arra gondoltam mivel egyedül voltam a lakásban szüleim dolgoztak és arra gondoltam csinálok egy youtube videót ahogy megidézem Bloody maryt! És megvárta az ejfelt gyújtottam 12 db gyertyát a Fürdő szobában! Aztán ki mondtam 13szor hogy Bloody mary kisebb szünetekkel! És vártam rá 10 percet és aztán valami fájdalmat éreztem a hasamon nem foglalkoztam vele mert arra gondoltam biztos az idegesség miatt lehetett! De később meg elkezdett végezni az orrom is! Nem bírtam elàllitani! Aztán próbáltam ki menni az ajtón ki nyitni se bírtam mert be volt zárva ! Na akkor be pánikoltam ! El fújtak azonnal a gyertyàkat és akkor úgy kepzeljetek el hogy ki bírtam nyitni az ajtót de minden màsképp nézett ki a házban mint ahogy az eredetileg ki nézett! Megnéztem a hasam és 10 cmis vágás volt a hasamon! És ez nem minden mikor be csuktam a szemem és kinyitottam elmúlt minden! Szóval melegen ajánlom hogy senki se próbálj ki Bloody maryt! Ez az igazi rituálé nem az a 3szor kimondásos hülyeség ! Nem úgy kell csinálni! Egyébként Kint van a videó a youtubon! Bloody mary megidézése ( létezik!) Nem clickbait ) ez a videó címe!

2021. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy létezik vagy nem létezik ez a hülyeség, minek akartok magatokra szabadítani valami gonoszt akitől lehet sosem tudtok megszabadulni? 😃😃😃😃 eszméletlen mennyi hülye van.
2021. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!