Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az univerzum...

Lehetséges, hogy az univerzum már 2012-ben véget ért, csak nem vettük észre?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan terjed ez a hír a különböző közösségi oldalakon, ezért most megkérdezlek titeket is erről. Elég furcsán hangzik, ha valaki még nem járatos a szimulációs elméletekben.


Dióhéjban :


- Stephen Hawking megjósolta, hogy az isteni részecske (Higgs-részecske), ha valóban létezne, akkor elpusztíthatná az univerzumot. Ezt a részecskét azonban 2012-ben a Nagy Hadronütköztetőben felfedezték, és ekkor az általunk ismert világegyetem véget ért, csak ezt nem vettük észre. A kvantumfizika szerint a megfigyeléssel válik valósággá az anyag/univerzum. A Koppenhágai értelmezés szerint, minden anyag az összes lehetséges állapotban (szuperpozícióban) van egyszerre, amíg meg nem figyeljük. Akkor ugyanis összeomlik egyetlen állapottá és abban ölt fizikai fogalmat.


-Amikor a nagy Hadronütköztetőben megfigyelték a Higgs bozont, akkor lett valóságos egy helyen és ennek következtében ahogy Hawking jósolta az Isteni részecske elpusztítja folyamatosan vagy elpusztította egyszerre az univerzumot


- 2012-ben történt pont akkor, amikor a Maják a világvégét jósolták. Éppen egybeesik az év is. Lehet ezt jósolták meg a maják ?


- 2012-ben valami megváltozott a világban. Egyre több furcsaág történik körülöttünk ; egy olyan ember mint Trump az USA elnöke lett. Megjelent a Mandela-effektus, megváltoztak az emlékeink, kiderült hogy nagyon sok dolog nem is úgy történt ahogy megéltük. A Föld egyre bizarabb dolgokat produkál, állatokat vet ki a partra az óceán, furcsa hangokat hallani mindenhol stb


- Ismert, hogy nagyon sok lélek nem veszi észre a halálát és úgy marad továbbra is a világunkban, hogy észre sem veszi, hogy már nem is él. Mi van ha ez játszódik le mindannyiunkkal. Az hogy közösen továbbra is ezt a világot vetítjük ki a holografikus síkra, erősíti a közös víziónk, pedig az univerzum már nem is létezik?


- Mi van, ha ugyan az univerzum elpusztult egy szempillantás alatt, de átkerültünk egy másik szimulációba. Az is lehet hogy évezredekkel az univerzum pusztulása után egy nagyon fejlett idegen faj egy szimulációba helyezett minket, ahol továbbálmodjuk a világunkat. Ilyenkor nem vennénk észre az el telt évmilliókat, ugyanúgy folytatódna a szimulációnk a létezésünk vége után.


Van benne ráció?

[link]



2021. jún. 28. 16:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
91%
a pusztulás nem egy napos folyamat, tart vagy 5000 éve xd
2021. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
87%

Annak mi értelme lenne, hogy bekövetkezik a világvége és senki nem tud róla? Szerintem a világon semmi. Vagy eleve szimuláció vagyunk vagy sosem voltunk az. Mellesleg már egy párszor jósoltak világvégét eddig, nem csak a 2012-es elmélet létezik. Így már egy párszor szimulációba kerülhettünk. De pont azért semmi valóságalapja ennek, mert ez csak egyszer történhet meg.

Te konkrétan találkoztál már ilyen lélekkel, amiről írsz, mert én még csak filmekben, és az nem bizonyíték. Ilyen erővel, amikor meghalok a mennyországban vagy pokolban csak az életem folytatását élem meg. De ez nem lesz igaz attól, hogy leírtam. Illetve ide is írom, hogy sok elmélet volt már, és mindig lehet bemagyarázni eseményeket változásokat.

Eddig is tisztában voltam vele, hogy sokminden nem úgy van, ahogy megéltem. Ez attól van, mert mindenki egy egyéni ember, egyéni gondolkodással, más-más kultúrához tartozunk, máshogyan nevelődtünk. Ez régen is így volt, már az ókorban is.

Globális felmelegedés és környezetszennyezés is már jóval 2012 előtt létezett.

A "van benne ráció" kérdésre pedig a "nincs" is válasz. Szóval nincs benne ráció.

Azért járok ide, mert szeretek gondolkodni. És azért mondom dolgokra, hogy nem valós, mert mindent nem kell elhinni, amit az ember olvas.

2021. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%

Az Univerzum, amiben éltünk 2012-ig, halott.

Ám mi olyan ügyesek és okosak vagyunk, hogy túléltük - és itt a Gyk-n válaszolgatunk a feltett kérdésre.

2021. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
#11 Konkrétan mi volt 5000 éve, ami véget vetett már akkor a világnak?
2021. júl. 3. 16:14
 15/50 anonim ***** válasza:
7%
volt politikai megtorlás, polgárháború, hajósüllyedés. a leggyakoribb számok között is ott a 12: 3, 12, 32, 36, 42, 47, 56 stb a 12 fontos szám, és mindenhol egy rossz benyomást kelt, jóslás, legnda. Rengeteg az egybeesés, szerintem nem véletlen, de valahogy megúsztuk ennyivel.
2021. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszek benne, de te tuti olyan ember vagy aki azt hiszi hogy az 5g mérgező, és még okosnak is hiszi magát. Idióta
2021. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
70%

Trump nem 2012-ben lett elnok…

Egyebkent erdekes elmelet, viszont sok pontatlansagot tartalmaz. Ezert nem tartom valoszinunek, hogy ebben a formaban igaz lenne.

2021. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
94%
14, nem én vagyok 11 (én vagyok 16), lehet nem pont 5000 éve, de ezt úgy kell elképzelni, mint egy mérgezést, attó sem egyből halsz meg.
2021. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul irtad mert ez nem fér bele dióhéjban max egy kokuszdio héjba
2021. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
97%
Ami megszületik onnantól kezdve pusztulásra van ítélve.
2021. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!