Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha készülne rólad egy fénykép,...

Ha készülne rólad egy fénykép, amin a háttérben egyértelműen kivehetően 2 test nélküli arc látható fekete fehérben (a kép színes)mihez kezdenél vele?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen képem, eddig csak közeli ismerősök látták. Kihez fordulnátok vele, hogy nézze meg mi lehet az? Elküldeni nem akarom senkinek, csak személyesen mutatnám meg.
2021. aug. 13. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én tudok tanácsolni egyet, de mit szeretnél tudni?:D

Szerintem ugyanazt a választ fogod kapni, amit már tudsz. Mi kell még?

És az elhalt lelkek a vállakon lógnak.

2021. aug. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogy kellene-e félnem, rajtam maradhatott-e, meg valami infót amit ilyenkor szoktak, nem tudom nem voltam még ilyen helyzetben.
2021. aug. 15. 22:21
 13/13 anonim válasza:
Najó ezt tulkésön látom. Elöszöris holvoltál?? Mien helyeken voltál az az idő alatt amikor a kép lett készítve ??? Ez rohat fontos valószínüleg érzékeny a lelked a köztes dimenziós világra és az árnyvilág lényei vagy itt ragadt szellemek vagynetán gonosz lelkek akik ittmaradtak evilágon azok kapcsolódtak hozzád tökmindegy mien fényképezövel lett fotozva az avalami rádragat téged akar a testedet megöli a lelkedet mennyire van hozzád közel az az alak a képen? . Remélem hogy augusztus 15.óta intéztél valakit vagy valamit a szenteltvizen ördögüzök nélkül nehasználj mert felbosszantod és megöli a körülöted lévöket. Tudnikel kivelálsz szemben.
2021. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!