Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit csináljak ha bizarr...

Mit csináljak ha bizarr babasirást hallok a kertemből?

Figyelt kérdés

Ilyen későn nem értem mit keresnének a kertemben babák, nem csititja el őket senki, és 100% hogy a kertemből jön. A szomszédoknál sincsenek kicsik és többen vannak kórusban csináljak, a szomszéd kutyája nagyon ugatja őket. Nem merek kimenni a kertbe, mert nagyon bizarr hang jön és full sötét van. Csináltam hangfelvételt, de itt nem lehet elküldeni.

Mi a rák lehet ez?? 😟



2021. aug. 14. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Hallási hallucináció, ha máskor is hallod, menj pszichiáterhez.
2021. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
100%, hogy nem a kertedből jön. A hang visszaverődik és torzulhat, az én szobám falán keresztül pl a harmadik szomszéd kutyájának ugatàsa hallható tisztán. Ez így működik, ha zavar használj füldugót amúgy meg sz.rd le.
2021. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hallucinacio, ha a kutya is azt ugatja. Simán lehet amúgy bagzo macska, miénk iszonyat para hangokat szokott kiadni.
2021. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hallucinacio és nem is pár haznyiról jött. Tudtommal az egész utcában nincs kisbaba (falun lakók)

Utolsó a macskán én is elgondolkodtam, de nem tudom hogy tudna emberi hangot kiadni.

2021. aug. 14. 01:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg macska.

Én is egyszer erre keltem, akkor hallottam életemben először, ráadásul tisztán, mert az ablak alatt nyomták.

A felismerés, hogy ez nem álom és valami van az ablak alatt, hát nagyon durván összeszartam magam, pedig férfi vagyok és mentem már ki betörőkre félelem nélkül, de ez!!!!

2021. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is macska. Valami van most a macskákkal, talán most bagzanak? Bár tudtommal az inkább tavasszal szokott lenni.


A héten kétszer is láttam cicaharcot, és egyszer egy döglött macskát az út mellett. Fel van pörögve, kergetik egymást, és simán kiszalad a kocsi elé.

2021. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Bugolnak a macskák?

Rakd fel a felvételt youtubera.

2021. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik lehetőség a macskaszex, csecsemősírás szerű hangot adnak.

A másik a macskabagoly, nagyon durva a hangja, mintha egy gyereket kínoznának és üvöltene a fájdalomtól. Keress rá youtube-on.

2021. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

" a macskán én is elgondolkodtam, de nem tudom hogy tudna emberi hangot kiadni"


Simán tud, mikor bagzik, csak az a bökkenő ezzel az elmélettel, hogy a macskák tavasszal (március végén-áprilisban) bagzanak, nem pedig nyár végén (augusztusban).

Egyébként ha már itt tartunk, nem csak a macska tud (bagzáskor) elképesztően emberi hangot kiadni. Engem a kecske hangjától ráz ki olykor a hideg. Na az... elképesztően emberi...

2021. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A macska bagoly egyáltalán nem olyan, de találtam egy videót amiben két macska sexel és tényleg [link]

Pl 6 percnél van nagyon hasonló hang, de akkor elég nagy sex party lehetett a kertemben, mert több is volt egyszerre és kb 20 percen keresztül tolták :D

Köszi szépen a segítséget!

2021. aug. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!