Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől van szinte ijesztően...

Mitől van szinte ijesztően sok deja vu-m?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mióta csak eszemnél vagyok, a deja vu-k a napjaim természetes részét képezték. Volt amikor napi 8-10 alkalommal olyan érzésem volt, mintha már ezt a helyzetet, ugyanezekkel a párbeszédekkel, történésekkel megéltem volna, sőt, egyszer 13 éves koromban olyan durva volt a dolog, hogy egy szegedi étteremben, ahol még sosem jártam egyszerűen tudtam, hogy hol van a WC, ugyanis olyan "mintha már megtörtént volna" emlékképem volt, hogy a folyosó végén jobbra fordulok a mellékhelyiség felé igyekezve... Ez normális, vagy ki kéne vizsgáltatnom magam? Segítsetek!

2015. febr. 23. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Velem is allandoan elofordul. Nagyon furcsa. Ugyhogy engem is erdekelne a valasz. :)
2015. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Van ilyen, de nagyon ritka és szinte lehetetlen kivizsgálni, így kezelni is. De vígasztaljon a tudat, h nem vagy egyedül és h az esetek többségében magától elmúlik. Itt egy érdekes cikk róla:

www.nytimes.com/2006/07/02/magazine/02dejavu.html?pagewanted=all

2015. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Közeleg a világ felemelkedése ! 2012-ben elmaradt Isten időt adott a bűnösöknek megtérni. Nemsoká felrezgünk a 4D-ba.
2015. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

mert okosok vagytok, képesek lennétek más dimenziókra, jövőbe csatlakozni.

Én és 170 IQs barátom rendszeresen látunk jövőbe másodpercekre. Nekem kevés deja-vum van. Elöző héten is kb 30 volt. De van amikor 1 percen keresztül folyamatosan jönnek a flashbackek vagy hogyan mondjam és tudom a jövőt másodpercekre. Amint döntöök, hogy kérdezek vmit eszembe jut, hogy már emgkérdeztem és a választ is tudom rá.

Már egyszer kifejtettem bővebben de 0%osra itélték válaszomat a sok fogyatékos.

2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3+#4 = 101747474747474747474101
2015. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja #4, mindenki hülye, csak te és a haverod vagytok a Kwisatz Haderach.
2015. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 mi van? Elfogyott a narkód, azért vagy idegbeteg mi? Itt hányod a szart vagy egy hete te nyomorult, mert szerhiányod van. Attól h az a kommented törölve lett.amiben a füvezéssel dicskszel, még nem felejtette el senki aki olvasta.
2015. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Füves Dzsoni megint? Azt hittem már beszippantották a tudatos energiái.
2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Én azt hallottam, hogy azért, mert előző életünkben már megtörtént. Én elhiszem ezt.
2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Először akkor figyeltem meg magamon, amikor habszifonoztam néha. A hatása alatt közben is, erős deja vu-k voltak, de még utána több héttel is. Ősszel párszor betéptünk, és arra még toltam habszifont. Na az valami űberbrutál, nem tudom elmagyarázni, csak körbeírni. Olyan "kétszeres" vagy "háromszoros" deja vu-m volt párszor, mintha ez a dolog megtörtént volna már, de nem is egyszer, hanem többször. Beszélgettek a többiek, és úgy tűnt, hogy tudtam hogy mi fog következni a párbeszédben. Szerintem az agyam késleltetve volt, a tudatalattim felfogta a dolgokat, és a rendes tudatomhoz késve érkeztek az információk, azért érzékeltem így.

Most én sem tudom elképzelni teljesen milyen volt, leálltam már ezekkel a cuccokkal. 20/F

2015. febr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!