Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális tevékenységek...

Paranormális tevékenységek megjelenése lakásban esetén,mennyire gyakori hogy egy tárgy eltűnik,majd később pár óra múlva megjelenik?

Figyelt kérdés

Libabőrös vagyok, ahogy ezt megpróbálom leírni, pedig már eltelt egy óra,mióta ez megtörtént.

Reggel anyósnál voltunk,visszajöttünk,feleségem nem találta a pénztárcáját,ami piros színű,elég nagy méretű.

Átkutattuk a lakást,autót, de sehol.Már idegesek lettünk, benne fontos iratok,papírjai,pénz.Lakás nem nagy,mindent átnéztünk, könnyű is, volt minimalista stílusú,nincsenek felesleges dolgok sehol sem.Konyhából nyílik az összes szoba, keresés közben itt mentünk el a legtöbbször.Egy asztal van benne meg négy szék, kis konyhapult,sütő,hűtő.

Nem találtuk,felhívtuk anyóst, nem volt nála sem.Kínunkban már több nappal azelőtti barátokat is hívogattunk hogy nincs-e ott véletlen, bár ez sehogy nem lett volna lehetséges, mert reggel anyósnál pénztárcából vettünk ki neki egy papírt, ami kellett neki.

Mérgesek voltunk,leültünk a kanapéra a nappaliban, majd tv-ztünk.

Éhes voltam, kimentem a hűtőbe kajáért.

Ekkor megláttam az üres asztalon a pénztárcát,a szám tátva maradt, feleségem is kijött,nem akarta elhinni.Mikor ez történt fura rózsa és kimondhatatlan virágillat volt a pénztárca közelében.


el se hittük, az üres asztalra egyszer csak visszakerült a pénztárca amikor több órán keresztül kerestük, ültünk a konyhában is tanakodva hol lehet, és nem valami fura jelenség által ott lett.

Nem tudom elmagyarázni, de feleségem fél, nehogy többféle megmagyarázhatatlan esemény is legyen, néha néztünk ilyen horror filmeket, sokban így kezdődtek ennél rosszabb dolgok is.

Mi lehet egy ilyen esemény mögött?

Volt már olyan akivel előfordult ilyen?


2021. szept. 9. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Tapasztalat szerint a pénztárca eltűnéséhez nem kell semmilyen paranormális esemény.

És mennyi zsét vett magához a "szellem"?

2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ebben semmi, valamelyik családtag kicsit csökkentette a tartalmát aztán sunyiban visszarakta ugyanoda. A virág illat pedig a parfümje lehetett.
2021. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
velem is volt ilyen fél napig kerestem a tv távirányitoját mindent átkutattam töbször is és egyszer csak ott volt az ágy közepén
2021. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Velem történt hasonló dolog. Évekkel ezelőtt egy este tv.néztem a párommal, az ágyon feküdtünk fél ülő helyzetben. Egy nagy műanyag csat volt a hajamban,és mivel kényelmetlen volt, ki akartam venni a hajamból és letenni az ágy melletti éjjeli szekrényre. Ki esett a csat a kezemből és az ágy és fal közé be esett. Itt kb.15.cm hely van. Mivel kedvenc csatom volt, azonnal ki akartam venni, de nem volt sehol! Elhuztuk az ágyat, a szekrényt, mindent. Nem volt sehol. Pedig egy elég nagy csat volt, olyan fésűs markolós. Ez a csat soha nem lett meg, kb.elnyelte a föld. Nagyon megijedtünk, mai napig szoktunk róla beszélni. Nem tudjuk hogyan tüntetett el, hiszen azonnal kerestük és csak ketten éltünk ott, kis állatunk sem volt. Ez rejtélyes és félelmetes.
2021. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!