Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges hogy egy depresszió...

Lehetséges hogy egy depressziós ember szívja mások energiáját maga körül?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, depresszió eseten a betegnél valamire elmegy az energia nagy resz pl egy traumara hogy ne emlékezzen es tudat alatt tartsa. Lényeg hogy emiatt energiahiány alakul ki, és az energiahiány okozza a depressziót.

Lehetséges-e az, hogy az energiahiány miatt olyan lesz a személy mint egy fekete lyuk, és körülötte minden energiát elnyel, másokét is maga körül?

Családtagról van szó, és már egyre többen mondjuk, hogy huzamosabb ideig együtt lenni vele egyenes út lefelé bárkinek.


2021. dec. 18. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Már amúgy azt se zárom ki hogy vmi entitás van itt, de semmi jele nincs azon kívül, hogy mindenkit húz lefelé, úgyhogy nem hiszem.
2021. dec. 18. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehetne, hogy a fekete lyukat csak valakinek az agyában keresd inkább ...?

Nem az energiahiány okozza a depressziót, hanem a depresszió az energiahiányt. És természetesen a kórosan negatív emberek elszívják a környezetük energiáit (energiavámpírok), de ebben semmi ezotéria meg parapszichológia nincsen. Kezeltetniük kell magukat, különben nem lehet mellettük megmaradni. Legközelebb ezt a kérdést a mentális egészség rovatba.

2021. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kezelteti magát. Azaz telenyomják gyógyszerrel kezelesképp.

Ezoteriába írtam mert energiákról kérdezek, es nem a Xanaxrol meg társairól szeretnék választ.

2021. dec. 18. 18:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Előítéletekre alapozva meg ne írj választ.

A beszólásodért meg csak gratulálni tudok, remélem jobban érzed magad tőle, és most boldog vagy, mert megnyugodtál hogy valakinek a tudtára adtad, hogy SZERINTED hol van a fekete lyuk.

További szép estét!

2021. dec. 18. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az okoskodó, rosszindulatú, pszichopata, folyamatosan panaszkodó ember szívja a másik energiáját. A depressziós elszigeteli önmagát mert a tudatállapota megváltozik. Tulajdonképpen egy vegetáló állapotba kerül.
2021. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
hogyne lenne lehetséges. de hát te is megválaszoltad már a kérdésben, hogy többen is tapasztaljátok, hogy csak szívja belőletek az életkedvet, meg szerintem ezt mindenki más is megtapasztalta, akinek a környezetében van/volt súlyosan depressziós ember és egy picit is törődött vele. de nem értem miért van ez ezotéria témában, ez egyszerű pszichológia.
2021. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:
100%

Depressziós vagyok 15 éve. Nem. A depresszió nem okoz olyat, hogy elszívja a beteg a környezet energiáját. Vannak olyanok, akiknél kialakul az energiavámpirizmus, ami szintén egy pszichés állapot, de ez egy kisebb csoport, és nem is mindegyikük depressziós. Amennyire én tapasztalom, a depresszió okozza az energiahiányt. A depresszió előbb mutatkozik, és az energiahiány csak fokozatosan alakul ki. Egyénenként eltérő sebességgel. Az apátia, letargia, amikor nem depresszióhoz kapcsolódik, fakadhat energiahiányból.

A családtagod inkább energiavámpír, bár ahogy fentebb írtam, a kettő együtt is előfordul. Az energiavámpírra jellemző a mártír, áldozat magatartás, vagy pedig a környezete provokálása. Az előbbi gyakoribb, ha depresszióhoz kapcsolódik az energiavámpirizmus. A provokatív viselkedés túl aktív egy depressziós számára, az inkább önállóan jelentkezik. És persze ez alól is lehetnek kivételek, csak azt írtam, hogy mi a gyakoribb.

2021. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!