Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha én nem bírom elviselni ezt...

Ha én nem bírom elviselni ezt az életet itt és már nagyon depressziós vagyok akkor én minek születtem le ide? Miért kell ennyire szenvednem?

Figyelt kérdés
Nagyon nem bírom mar elviselni ezt a világot és nagyon szenvedek az élettől. Semmi nem boldogit és egyszerűen nincs helyem itt, kinek jo ez hogy ilyen szinten szenvedek itt?? Mit követhettem el ezért?? Mar annyira kivanom a halált. 26F

2018. júl. 16. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Élvezd a szenvedést. Akkor mindig boldog leszel.
2018. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert miért olyan rossz az életed? Talán testi fogyatékkal élsz és nem tudsz felkelni az ágyból vagy? Minden máson meg tudsz változtatni.Keress valami célt engem is csak a célom "éltet". Vagy keress barátokat vagy valami hobbit.
2018. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Sajnalom.. kene talalj valamit ami vidamma tesz vagy legalabb jo kedvu leszel tole... esetleg pszichologussal beszelni 26 evesen nem erdemes depizni es halalt kivanni 🙁
2018. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj amit akarsz, de ne írd ide minden másnap a nyűgödet...
2018. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ne rinyalj, tedd meg.
2018. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

26 éves korodra nem találtad meg, mi okoz neked örömöt? :/

Először is, fontos, hogy próbáld meg mindenben ne a rosszat, hanem a jót látni! Utána keress hobbi(ka)t, amik lekötik a gondolataidat, amiktől jobb kedved lesz. Beszéld meg ezt a problémádat ismerősökkel, vagy egy pszichológussal. Ha kibeszéled magadból, jobb lesz. És semmit nem követtél el ezért, hidd el majd jönni fog jobb időszak is, csak azért neked is hozzá kell tenned valamit, hogy változtass ezen.

2018. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor tulajdonképpen bármibe belevághatsz, hiszen nincs mit veszítened. Pakolj be egy hátizsákba, aztán indulj el a nagyvilágba, előbb-utóbb csak találsz valamit, ami felderít.
2018. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan igy voltam en is fel evvel ezelott. Azota rendszeresen jarok pszichologushoz es minden rendben😊
2018. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Rájöttél, hogy ez az élet nem úriembernek való! A bölcsek azt mondják, hogy kell a nagyon erős kiábrándulás az anyagi létből, hogy meg tudjunk szabadulni tőle! Sajnos ez legtöbbször mély depresszióval jár.
2018. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Találj magadnak valami jó hobbit, amit élvezel. És ne engedd, hogy másik mondják mit, hogy mi az időpazarlás és mi nem. Fontos, hogy olyat válassz, amit nagyon élvezel. Amint lesz vele valami sikerélményed, máris lesz egy kis életkedved is és tudni fogod, hogy hogyan tovább.
2018. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!