Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látta valaki Valkusz Lili...

Látta valaki Valkusz Lili interjúját, Lakatos Levente Youtube csatornáján?

Figyelt kérdés
Érdekelne mások véleménye is a lány szavahihetőségéről, ez tényleg ennyi lenne, mint, amit Ő állít, vagy csak megtalált egy gyenge pontot és kihasználja a lesújtott, gyászoló emberek hiszékenységét? Nekem kicsit abszurd, hogy ezekszerint, minden olyan gobdolat, amit szerintem Én nem gondolnék, az például egy entitástól származik, aki kommunikálni akar velem...
2022. jan. 12. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én most láttam az interjút, azért akadtam a kérdésre. Szkeptikus vagyok, de imádok ilyen "gondolatkísérleteket" levezetni, hogy ha igaz, akkor az én életemben ez hogy nyilvánulhat meg.

Én sok mindenhez így állok, pl. van az az elmélet, hogy szimulációban élünk, abban sem hiszek, csak cáfolatát vélem felfedezni, de jó levezetni a "gondolatkísérletet", hogy ha szimulációban élünk, akkor... Végig gondolni, hogy akkor hogy lennének a dolgok, meg jelei mik lennének, hogy lehetne túllépni rajta, mi fogadna távozáskor a Földi életből, stb.

Nekem személy szerint nagyon gondolatébresztő meg érdekfeszítő volt az interjú, nekem az se volt sok, hogy a fákkal meg elektromos eszközökkel beszél. :D Néha tényleg lerázós a stílusa, de az van, hogy ha igaz lenne minden szava, te se akarnád az egész életedet médiumkodásra pazarolni, az egy soha véget nem érő meló lenne, kinek segíteni, persze pénzt nem látna érte az ember, a szellem nem tud fizetni azért, hogy segített neki beszélni a szeretteivel. Ezért mondhatja, hogy hozza ide ő a szeretteit, mert azok meg fizetnek. Senki se akar látástól vakulásig ingyen dolgozni. Én szívesen taliznék vele, ha nem is a szellemek miatt, de mondjuk a betegségek miatt, ilyesmi.

27/N

2023. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Akkor ennyi erővel a Kiss Kató is hazudik nem?

Sajnálom a sok hitetlen embert mert még csak nem is tudják hogy mi mindenre vagyunk mi fénylények kepesek..( igen fénylenyek csak testben ,tanulás céljából jöttünk..de majd jó megtapasztalast aki semmi ilyenben nem hisz:)

dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem hitetlenek, csak nem hisznek el mindent bemondásra.


Ha most azt mondanám neked, hogy én a földönkívüliekkel beszélek telepatikusan szinte állandóan fejben, te ezt csak így bemondásra elhinnéd?

Valami bizonyítékot azért elvár a többség, ezt nevezhetjük szkepticizmusnak.

Ha most azt kéred tőlem, hogy bizonyítsam és beszéljem meg a földönkívüliekkel, hogy holnap este 10-kor repüljenek el feléd egy csészealjjal, de én azt mondom, hogy nincs kedvük, akkor te is arra gondolnál, hogy próbálok kibújni a bizonyítás alól.

Ha mégis sikerül valamit bizonyítani, akkor attól kezdve tény lesz és nem lesz értelme szkepticizmusról beszélni.

Addig viszont amíg nincs valami meggyőző érv, vagy bizonyíték, addig teljesen normális a kételkedés.

dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!