Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az elmúlt napokban többször...

Az elmúlt napokban többször láttam a szemem sarkából furcsa alakokat a házamban. Csak egy pillanatra láttam azokat, mert amint észbe kaptam, azonnal eltűntek. Mik lehetnek azok?

Figyelt kérdés

Az egyik eset még egy hete történt hétvégén: hajnali 5 volt, félhomály uralkodott a házban, én éppen a WC-re mentem, amikor láttam, hogy az öcsém szobájának ajtaja nyitva volt. Ez nem volt szokatlan, mert a tesóm többször nyitva hagyja éjszakára az ajtót. Csak egy gyors pillantást vetettem félálomban lépkedve a tesóm ágyára, s egy röpke tizedmásodperce egy furcsa homályos alakot láttam az öcsém ágyánál. Azonban amint odanéztem, azonnal eltűnt az alak.


Aztán többször is láttam nagyon rövid időre alakokat. A közös bennük az volt, hogy csupán egy pillanatra láttam őket, a szemem sarkából, s amint észbe kaptam, azonnal eltűntek. Nem szóltak semmit, zajt sem csaptak.

Az alakok mérete erősen változó: van, hogy embernagyságú, van, hogy focilabdányi csupán.


Ma délután gépeztem, az ajtóm nyitva volt, a szobámból félig ráláttam a lépcsőházra. Miközben gépeztem és a monitor képernyőjét figyeltem, a szemem sarkából észrevettem, hogy mintha valaki lassan feljönne a lépcsőn, mert láttam az árnyékát. Ez se lenne amúgy szokatlan, mert ha valaki valóban feljön a lépcsőn, akkor napközben látni a lépcső melletti falon az illető árnyékát, amint felsétál a lépcsőn. Most is azt gondoltam az elején, hogy a tesóm jött csak haza. Abba is hagytam a gépezést és kimentem a lépcsőházba, de senki sem volt ott.


Mik lehetnek ezek a rövid ideig, csakis a szemem sarkából észlelhető árnyak?



2022. máj. 16. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Költözz el.
2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Ilyet nagyon sokan látnak. Én is látok ilyesmit, főképp amikor egy képernyőt nézek. Én is csak a szemem sarkából látom őket, a szemem fókuszában soha. De a valóságban semmi nincs jelen, és nem is érződik semmi jelenléte. Kicsit komolyabban utánajárva sincs körülöttem semmi, még olyankor sem, amikor szinte percenként felbukkan egy ilyen árnyalak. Szerintem ez valamilyen optikai csalódás, vagy az agy válasza a rossz látási viszonyokra. Ha olyan közel lenne valami, amit látni is lehet, mint amilyen közel ezeket az árnyékokat látom, azt más formában is lehetne érezni. Szerintem esetedben ugyanez lehet a helyzet, a perifériás látásod hiányosságait tölti ki, vagy értelmezi félre az agy.
2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
én konkrétan már láttam 2-szer ilyet s nem a szemem sarkából. egyenest rájuk tudtam nézni. de kitudja, lehet h ahogyana felettem lévő írja, az van.
2022. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Az teljesen más kategória, ha rájuk tudsz nézni. És van is időd rájuk nézni.
2022. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran látok ilyen árnyalatokat a szemem sarkából. Mostanában elég sűrűn kapom fel a fejem arra, hogy ül a teraszon lévő székben valaki. Persze nincs ott semmi. Fel is akartam ma tenni én is ezt a témát kérdésként, de megelőztél😂 Talán tényleg csak úgy van, ahogy fentebb írják, nem tudom.
2022. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem ártana elmenni a szemészetre, retina probléma is lehet.
2022. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Optikai csalódás...Ha majd "valódival" találkozol azt érezni is fogod,nem csak látni...Az szinte leírhatatlan,mikor tudod hogy nem vagy egyedül,hogy figyelnek,végigfut a hideg a hátadon,libabőrös leszel...Kellemes estét :)
2022. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Pszichózis korai tünete.
2022. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

#6 megeloztel.:)


Ne fuvezz annyit...vagy menj el szemeszetre.

2022. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
34%
Itt egyetlen epp elmeju ember van , a 8-as? Vagy optikai csalodas vagy ,amit a 8-as mondott….7-es neked nagyon komoly mentalis betegseged lehet
2022. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!