Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Összetört tükör. Mitől?

Összetört tükör. Mitől?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán a fürdőszobai tükör magától leesett a falról. Megnéztem és nem láttam annak jelét, hogy eltört volna valami, vagy valahol elengedett volna a ragasztó. Teljesen épp volt ( kivéve maga a tükör része, az ugye összetört ). Milyen babonát, vagy természetfeletti dolgot lehet ehhez kapcsolni? A neten nem találtam semmi hasznosat.
2010. szept. 28. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem is látod,de elengedte a ragasztás,azért esett le. De nagyon sok babona van az eltört tükörrel kapcsolatban. Az egyik ilyen,hogy hét évig nem mégy férjhez.
2010. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 orsybaba88 ***** válasza:
90%

az összetört tükör szerencsétlenséget jelent a babonák világában, általában annyi évig, ahány darabra tört.

sok mindentől leeshetett, lehet olyan helyen volt, ahol folyamatosan valami hatás éri (ol ha panelban laksz, akkor járkálnak felette, vagy pont az a fal rezonált valami jármű miatt, stb)

az is lehet, h nem bírta a ragasztó a hőmérséklet-változást, ilyesmi...

2010. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet szellemtevékenység,minden különösebb ok nélkül.

És olyankor is előfordulhat ilyen jelenség,mikor ismerős hal meg,nem a halálár jelzi előre az est,hanem arról van szó,hogy már szellemként így próbálja felhívni magára a figyelmet.

2010. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan, ahogy 21:05 mondja. Mivel nem a szemed előtt tört össze (legalábbis nem írtad) ez nem szerencsétlenséget akar jelölni. Ha kiesik a kezedből, vagy valamiben hatással vagy arra, hogy összetörjön akkor jön be a babona, hogy 7 év szerencsétlenség...stb

Ez inkább valami szellem-lény jelenség. Véletlenek nincsenek a tükör meg rendkívül mágikus tárgy.

2010. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
jaj neee ezek olyan fárasztó dolgok
2010. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem látta senki, mikor leesett. Én nem igazán hiszek az ilyenekben, de ezt az esetet én is különösnek tartom. Köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 28. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt mondom,hogy semmi szellemi dolog nincs benne,csak a ragasztás engedett ki..Ez nem látható..

Én többféle babonát olvastam le esett tükörről..

-7 évig nem mész férjhez / nem nősülsz meg

- ahány darabba tört annyi ideig nincs esküvő

-ahány darabba tört össze annyi év szerencsétlenség..

De én nem hiszek benne,már csak azért sem mert életem során legalább 50 tükröt törtem ezer darabba,és boldog,sikeres ember vagyok szinte minden téren..

2010. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
A tükör kiutat talált,hogy többé ne nézhess bele.Egy tükörnek is van ízlése,és nem bírta tovább a megaláztatást.Öngyilkos lett.
2010. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak....te nem vagy normális!!

vagy a ragasztás volt,amit már többen megállapítottak,vagy valami szellemi lény,nem halt meg mostanában ismerős?

2010. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyenge vót a kampó
2010. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!