Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Melyik tudós kerülne nagyobb...

Melyik tudós kerülne nagyobb veszélybe,aki az időutazást találná fel,vagy aki teleportációt vagy térugrást?

Figyelt kérdés

Mi lenne a sorsa ezután?

Különböző biztonsági szervek elvinnék magukkal és kitörölnék az emlékét is a történelemből?


2023. márc. 7. 21:27
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Nagyobb rá az esély, hogy sárba gyaláznák, elhiteltelenítenék hamis propagandával, és csak azután ásnák el, mint valamilyen feledhető sarlatánt. Persze a kutatási eredményeket azért véletlenül megtartanák.
2023. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elméleti fizikai részére rájött,érti a fizikáját.

Ha pl feltenné egyszerre a képleteket minden tudományos fórumra,közösségi médiába,akkor mit tudnának vele xsinálni?

Lekapcsolnák a netet,és általános törlés lenne a világon a netes tartalmak között?

2023. márc. 7. 21:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elkezdenék nyomatni minden erővel, hogy hülyeség. Szerintem még tudósoknak/színészeknek is fizetnének, hogy előadják a tesztelést, de nem működik
2023. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Ahogy írtam, hamis információval igyekeznének meggyőzni a nagyközönséget arról, hogy a tudós őrült. A teljes dokumentumot ha leszedik, gyanússá válik, de ha szerkesztett formában újratöltik, vagy csak részleteket változtatnak meg, miközben más tudósok által támadják a tézist, a feltaláló hamar számkivetetté válik a tudományos közösségben, és legfeljebb hobbitudósok, és összeesküvéselméletesek hisznek majd neki. Egyik csoportnak sincs meg a tudása, és felszereltsége a gyakorlatba ültetéshez. Vagy a bizonyításhoz. Innen már csak azt kell elérni, hogy a feltaláló véletlenül eltűnjön, vagy balesetben felakassza magát három tarkólövéssel. Sajnos az emberek hajlamosak a többségi véleményt követni. A többségi vélemény pedig könnyen manipulálható.
2023. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy tudós ilyen szinteken van hogy ilyet fel tud találni, akkor már csak megvan a magához való esze, hogy ne sodorja magát bajba…

Meg eleve kicsoda az a “biztonsági szerv”?

Itt már bejön az hogy tényleg van valamilyen háttérhatalom akik mindenki felett irányítják a világot, de ez ugye összeesküvés elmélet, meg az én agyamnak elég nehéz elképzelni meg befogadni.

Bár nekem eleve a világ jelenlegi működését is nehéz meg hogy kiből mikor hogyan lesz irányító, meg egy ország feje… de ez mar politika

2023. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Grimfox ***** válasza:
95%
Két szervezet működik határok nélkül, akik ha az országukra konkrétan, vagy úgy általánosan veszélyes elemeket találnak, azokat minimum figyelik, de sok esetben kiiktatják. Az egyik a CIA, a másik a Mosad. Régen a KGB is szeretett külföldön likvidálni, meg mostanában a kínaiak is jönnek felfelé, de a CIA-Mosad duónak van a legnagyobb tapasztalata. Ez nem igazán összeesküvés. Nem is igazán titkolják, mióta a hidegháborúnak nagyjából vége.
2023. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ennyire vagyok én az ilyen dolgokkal képben, most hallok ezekről először.

De én nem is ilyesmire gondoltam most hanem inkább hogy vannak olyan trilliárdosok, akiknek a nevét sem tudjuk és Putyin meg mindneki is az ő bábjuk, hasonló dolgok…

Vagy hogy a NASA már sokkal többet tud, csak a megfelelő emberek elkussoltatják őket. Stb…

Ezekről annyit kellene olvasni meg utána járni hogy belebolondulna a tulgondoló agyam.

Még azzal is bajban vagyok hogy épp melyik ország van rosszban a másikkal, miért stb…

Ettől függetlenül nem tudom elképzelni hogy milyen lehetne egy biztonsági szervezet, aki eltüntet egy ilyen tudóst.


Bár pl ahogy 3 éve meghalt az a fiatal kínai orvos aki felhívta a figyelmet a covidra, na abba már látok valami turpisságot, de akkor is nagyon filmszerűek nekem az ilyen dolgok.

2023. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Grimfox ***** válasza:
100%

Az a gond, hiába olvasnál utána ezeknek, nem lehet megállapítani a hitelességét annak, amit találsz. Nem sokat segít, hogy ezeregy konteós ír, vagy beszél ezekről, mindegyik a maga szájíze, továbbgondolása szerint. Ezért hagyják terjedni a részinformációkat. Amíg nincs hitelük, addig még a kezükre is játszik. Ha hitelük van, akkor gyorsan eltűnnek bizonyos emberek.

Nem az agyaddal, felfogóképességeddel van a gond, hanem az információval, amit fel kéne dolgozni. Darabos, hiányos, és hamis információval kevert.

2023. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem függ attól,hogy mennyire ismert, elismert a tudós, mert az az emberek szerinti hitelességet is jelenti. Egy világvezető tudósra nehezebb rámondani, hog, bolond, míg eyg, garázsban bütykölő emberre sokkal könnyebb.


Az időutazás annyira ijesztő, veszélyes, kiszámíthatatlan, ismeretlen hogy őszínten remélem, hogy szépen bedobják a fiók aljára a terveket es nem piszkálják.


A térugrás/teleport szerintem használva lenne, elkezdenék fejleszteni, de nagyon titkosan. Az ezt feltaláló tudóst lehet beszerveznék magukhoz. Ha nem megy bele az időutazós társával együtt lehet autóbalesetet, lakástűzet vagy "öngyilkosságot" szenvednének el

2023. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
75%

Nicola Tesla egy kivételes tudós volt. Konkrétan zseni a zsenik közt. Nyomorban halt meg, idejekorán. Bárkit el lehet lehetetleníteni, ha a tömeg hiszékenységére alapoznak.

Teleportálással(eredetileg optikai álcázással) már kísérleteztek elvileg. Persze erről sem tudni, mennyire volt hiteles. Philadelphia Project néven futott. Méf wikipédia cikk is van róla, meg sok helyen lehet ilyen-olyan leírásokat olvasni róla.

2023. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!