Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nekem nagyobb szintű...

Ha nekem nagyobb szintű csakrán van elakadásom, mint másoknak, akkor én "fejlettebb" vagyok?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy könyvemet (újra) a csakrákról, és szerintem nekem a torokcsakrámon van elakadásom. Meg esetleg a homlokcsakrán. De van egy ismerősöm, akinek minden csakrája nagyjából blokkolt lehet. És egy másik, akinek szerintem a gyökércsakrája teljesen ok, de onnantól felfelé semmi. Náluk én lelkileg fejlettebb vagyok?
2022. dec. 8. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésből ítélve rendkívül fejletlen vagy lelkileg. Ez mondjuk a többieket nem minősíti.
2022. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem vitatom 1-es. De akinek alsóbb csakrákon van elakadása, az még nálam is fejletlenebb?
2022. dec. 8. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Máshol vannak a prioritások. Ha az alsó csakrái vannak nyitva, akkor az anyagi világgal foglalkozik, ha a felső csakrái vannak nyitva, akkor meg a szellemi világgal. Mindenki ott fejlett, ahol a legtisztábban és a legerősebben működnek a csakrái.
2022. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Onnan tudod hogy igazán fejlett vagy, hogy a kérdéseket fel sem teszed, csak tudod a választ. Az már valami!
2022. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos itt még nem nagyon tartok, így marad a GYK 🤣
2022. dec. 8. 21:35
 6/13 Grimfox ***** válasza:
90%
A "fejlettséget" nem az elakadások helye jelzi. Melyik csakrád szintjén vagy tudatos. Ez jelent "fejlettséget". Hogy hol nem működnek a dolgok rendesen, az nem mutat semmit a fejlettségedről. A betegségek, problémák nem minősítik a szenvedő alany fejlettségét.
2022. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mit jelent az, hogy valaki tudatos egy csakrája szintjén?
2022. dec. 8. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
A gyökércsakrád neked is tökéletes.
2022. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy Grimfox mondja! Melyik csakrád szintjén vagy tudatos? Szívcsakra? Szeretetteljesen, együttérzően bánsz az emberekkel, nincsenek szívproblémáid? Vagy gyökércsakra? Jól bánsz a pénzzel, van munkahelyed, érdeklődsz az anyagi dolgok iránt? (spiriknél ez meggyengül) Homlokcsakra? Világos gondolataid, intuíciód, vízióid vannak, látod a tudatalatti folyamatokat? Torokcsakra? Nem félsz az őszinteségtől, az igazság kimondásától, mások kritikájától vagy az önkifejezéstől? Köldökcsakra? Nem félsz a benned élő sötétségtől, sőt mi több elfogadod hogy nem vagy tökéletes? Másokban is elfogadod ezeket? Ilyenek.
2022. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grimfox ***** válasza:
59%
A csakra nem csak egy energiaelosztó központ az adott testtájon, hanem a tudatosság egy szintje is. Pl a gyökércsakra a test, és az alapösztönök tudatossági szintje. A második csakra a vágyak, és akaraté, stb. A tudatosságot ne úgy értsd, hogy amit pl itt leírok, azt tudod. Meditáció közben megtapasztalt, megismert tudásról van szó.
2022. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!