Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek előjön valami paranormá...

Akinek előjön valami paranormális képessége az titokban tartja vagy használni is fogja?

Figyelt kérdés
Pár kérdéssel lejjebb lévő kérdés adta az ihletet ehhez a kérdéshez.
2023. márc. 12. 18:03
 1/7 Grimfox ***** válasza:
60%
Akik jógával(vagy hasonló módon) ébresztik fel, nem igazán csinálnak belőle titkot szerintem, mert nem szokták használni. Nem azért ébrednek fel ezek a képességeik, mert használni akarják őket, hanem mert ez a valóság felismerésének egy velejárója. Akik ilyesmire szánják az idejüket, nem állnak itt meg, hanem a szamádhi-ra törekszenek.
2023. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szamádhi az micsoda?

Hogyan törekszik erre egy jógát gyakorló?

2023. márc. 12. 18:11
 3/7 Grimfox ***** válasza:
70%
A szamádhi a végső felismerés általi megszabadulás. A meditáció által igyekeznek felismerni a létezés valódi természetét. Ennek csak mellékterméke a képességek felébredése. Amolyan útjelző, hogy jó felé halad a gyakorló. Persze nem feltétlen jelennek meg ezek sem. Van hogy ezen a ponton gyorsan áthalad a gyakorló, anélkül, hogy bármi ilyesmi történne. A jóga céljának szempontjából még előnyösebb is, ha nem ébrednek fel siddhik.
2023. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Mi az, hogy paranormális?

Miért tartanánk titokban? Persze nem közlöm mindenkivel a dolgaimat, de miért titkolnám?

2023. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem a különleges képességem vezérli az életemet, de a része a napjaimnak. Nem erre építem az életem, hanem a szakmámra, a személyes viszonyaimra, a hitemre, de segít döntésekben, ha engedem magamnak. Valószínűleg néha megkönnyíti az életem, de legtöbbször ugyanolyan nehézsegeim vannak, mint másnak, csak mindíg adódik kiút, ami másnak úgy tűnhet könnyebb az életem.
2023. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neki is privátban akartam írni, de ő sincsen....
2023. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#, Az ő dolga, hogy írjon, nem a miénk. A tiéd a felajánlás. Megtetted.
2023. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!