Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek is Bogár László...

Szerintetek is Bogár László agyát szétfertőzte az össze esküvés elméletek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom ,hogy jó az össze esküvés elméletek , a nélkül nehezen tudtám az embert elképzelni,viszont jó emelett gondolkodni is , és azt még el tudom hinni, hogy a woke már jelen van , és próbálja létrehozni a kollektivizmust, viszont ,hogy amerika ,ami oligarchikus demokracia , aok problemaval , es a kommunista Oroszorszag , egyutt szeretne a vilag ellen lenni. Ez mar a fulembe maszo.

2023. máj. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ők 3-4-5 hivatalos hülye, akiknek ez a munkája.

Ezekre a fura "szakértőkre" gondolok.

2023. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam George Spottle elodason , es o azt mondta , hogy az ossze eskuves elmeletbe nem hisz ,es nem szabad a poltikaba bevinni.
2023. máj. 7. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Mit nevezel összeesküvés-elméletnek ?


Ha valami nem illik bele a rendszer által elfogadott világképbe urambocsá, azzal szögegyenesen ellentétes nézeteket vall?

2023. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, kiről beszélsz, de elolvasva a kérdésedet nincs kétségem, hogy kinek az agya van szétfertőzve. Bakker, fájt olvasni ezt a random karakterhalmazt, amit idehánytál.
2023. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ő az aki még reálisan lát ebben a világban
2023. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4

Miert is , azert mert az irrealis ,ha Oroszorszaggal osszefogok,akkor megtamadom .

De az rohadt erdekes, hogy a globalis kiserlet tortent ,hogy bevezessek a globalis adot,hogy ne lehessen kiszervezni a globalis vallalkozasokat, belfoldrol ,na ez erdekes,na errol szivesen megkerdeznem Bogar Laci bacsit,hogy Magyarorszag amelyik szabadsag harcol a nemzetkozi halozatokkal szemben , es itt van egy kiserlet arra vonatkozosan ,hogy a nemzetkozi halozatok ,ne keruljek el a nemzetkozi adozast amelyik kikerul az adozas alol , Magyarorszag pedig elgancsolja azt a torekvest ,hogy a globalis tokr ne kerulhessen ki a nemzetkozi adozas alol kvazi valamennyi.penzt ott keljen hagyni azon a helyen ,ahol a toket meg megduzzasztja, elgancsolja a lokalistaknak azt a szandekat ,hogy a globalis toke adozzon ,ezek szerint, ilyen ertelemben hogy kell ertelmezni Bogar Laci bacsi szerint a szabadsag harcot a globalizmus eroi ellen? Es nekem folyamatosan a kis Kina letrehozasasanak az erzese , ez kerulget az olcso eroforras , ezt probaljuk letrehozni, es itt ez a baj.

Nem az Oroszorszag itt a lenyeg , az nem fogna ossze ,Amerikaval ,ugy hogy haboruval allnak egymassal , teny hogy Oroszorszag haborus bunos , korlatozott demokracia all fennt ,bab valasztas, az ellenzek bortonben van ,valasztasi autokracia all fennt ,hibrid rendszer ,nacionalista allamberendezkessel,viszont akkor jossz itt , a baromsaggaiddal, a Bogar Laci bacsi imadataval , es akkor engem kostolgadsz ,hogy nem tudok gondolkodni ugy hogy probalok fuggetlenul logikusan gondolkozni, de ezen gondolkozz el.

2023. máj. 8. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Spottle nem hisz az összeesküvés-elméletekben?


Azért nyugtass meg, hogy azt azért nem tagadja már, hogy elrabolták az ufók.


[link]

2023. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Ami meg a Bogarat illeti, döbbenetes és szomorú, hogy mennyi ember agyát megfertőzte a monomán fantazmagóriáival
2023. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!