Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miskolci László Ufológusnak...

Miskolci László Ufológusnak mi a szakmája, végzettsége, milyen területen dolgozik?

Figyelt kérdés

Most így nyáron megnéztem a magyar ufó kutatókat, a magyar ufószövetséget, hogy lássam hol tart a magyar ufó kutatás. Sajnos kevés fiatal van. Kiöregedik a szakma. Minden nagy magyar ufológusnak diplomás szakmája volt : dr.Egely (mérnök,fizikus a BME-én végzett) Hargitai Károly (író,riporter,biológus) Kisaludy György(számítógép rendszermérnök) Keviczky Kálmán (USA Vezérőrnagya) Verőczey Ernő (villamosmérnök BME)


A mai ufológusaink, mint Kalmár János vagy Miskolci László milyen végzettségük van? Hol dolgoznak? Milyen szakmában? Lehet erről tudni valamit vagy titok?



2022. aug. 5. 15:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%
Szakma :D
2022. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne titok?

A magánéletükben nem kell vájkálni a másik embereknek.

2022. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%

Mit számít az?


Pl.: egy pék nem kutathatja szabad idejében az ufókat?

2022. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Számít valamit. Most nem mondom, hogy mit ez alapkompetencia egy embernél. Kíváncsi vagyok mennyire vehető hitelesnek egy ufológus írása, nyilvánvalóan ez mindenkit érdekel.
2022. aug. 5. 18:32
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, vannak idióta emberek aki egyetemre jártak és vannak nagyon okos emberek akiknek csak szakmunkásuk van.


Nem a tudás vagy iskola teszi az embert.

2022. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

4: aha, tehát mind1, hogy mit írt eddig, ha elvégez egy akármilyen egyetemet, akkor attól az jobb és hitelesebb írás lesz ?!


Elég baj, ha így gondolod, kedves kérdező!


Tehát ha holnap beállít valaki hozzád, igazolja, hogy diplomája van, akkor attól már bármit el fogsz hinni neki, gratulálok!

2022. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Érdekel. Ha olvasol egy könyvet, amihez elég közel kerülsz akkor érdekel mit csinál az írója, nemde? Arra írtam, hogy ha pék lenne, akkor számítana hogy diplomás, de lehet diploma nélkül is sikeresnek lenni. egyszerűen érdekel mit csinál
2022. aug. 6. 14:08
 8/35 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor kérdezd meg tőle!
2022. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele találkozni. Nem vagyok ufoszövetségi tag. Miért kell ostobaságokat válaszolni?
2022. aug. 6. 14:12
 10/35 anonim ***** válasza:
65%

9: mi ezen az ostobaság?!


Felhívod az ufószövetséget, vagy írsz nekik és megírod, hogy szeretnél beszélni vele kérsz hozzá egy elérhetőséget és felhívod, minek találkoznál vele?!


Komolyan nem értem, hogy ha ennyire érdekel, akkor tegyél érte!


Szerintem az az ostobaság, hogy itt vársz vadidegenektől választ, akik akármilyen végzettséget beírhatnak neki, nem fogod tudni, hogy úgy van-e....

2022. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!