Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Múlthét éjszaka hajnali 3-kor...

Múlthét éjszaka hajnali 3-kor annyit hallottam kintről, hogy egy női hang a nevemet kiabálja befele hangosan. Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nyugtalan voltam valamiért, nem tudtam aludni.Kertes házban lakunk erdő mellett, nincsenek szomszédaink. Kimentem megnézni ki az, mivel azthittem, hogy a barátnőm jött haza éjszakai műszakból hamarabb, viszont kimentem senki nem volt ott. Ráadásul a kutyám is ugatott, mint az őrült.

2023. máj. 23. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Oszt ebbe mi az #ijesztő és mi a #para? Ha megijedsz egy nőtől mi lenne veled a blaha lujza téren vagy a népszínház utcában éjszaka he?
2023. máj. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

A Koszlidérc.

A Csövesbánat.

A Lúdvérc.

A Kőbányai Szopófantom.

A Hóttembör.


Ezek közül bármelyik, mind tud magyarul.

2023. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Valaki, valakik szivatnak téged. Sötétben erdő mellett jól el lehet bújni, egy kis nagy teljesítményű hordozható hangszórót jól el lehet rejteni.
2023. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Skizofrénia
2023. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan nyomorékok vagytok, egy kérdést tettem fel, mivel kiváncsi vagyok mi lehetett az, erre egyből írjátok a sok hülyeséget, ahelyett, hogy értelmesen válaszolnátok. Mit is vártam tőletek..
2023. máj. 24. 00:27
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

"egyből írjátok a sok hülyeséget, ahelyett, hogy értelmesen válaszolnátok. Mit is vártam tőletek.."


Erre én is nagyon kíváncsi lennék hogy mégis mit vártál, hogy videófelvétel, kép vagy hanganyag nélkül ideböfögöd hogy valaki ordibálta a nevedet hajnal 3-kor, szerinted ennyi információból meg fogjuk állapítani hogy a 72 éves Kovács Mária ordította a nevedet a szomszéd utcából?

2023. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Nem tudni, de furcsa mindenesetre!
2023. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet egy eltávozó hozzátartozód járt a házatok fele és gondolta beköszön.
2023. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6/8 Dr. Beles

Ha valami nem tetszik tovább lehet görgetni, nem szükséges itt verni a nyáladat. :)

2023. máj. 25. 09:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ördög órájában bármi előfordulhat ami nem természetes eredetű.
2023. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!