Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti milyen furcsaságokat...

Ti milyen furcsaságokat láttatok/hallottatok már éjszaka a lakásban?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel olyan volt mintha egy lebegő fej lett volna a konyhában mikor vécére mentem. Soha többet nem volt ott. Ti milyen furcsaságokkal találkoztatok már éjjel?

2017. szept. 10. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Lebegő fej? XD
2017. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Tisztázzuk: a hallucinálás nem normális dolog. Vagy bekábszereztél, vagy beteg vagy, vagy csak álmodtad. De tiszta fejjel senki nem fog ilyen b@romságokat látni (se nem hallani).


Ezért csodálkozom mindig, amikor olvasok ilyeneket, mint pl. amikor a gyerekek félelmetes dolgokról mesélnek. Nekem nem volt soha ilyen, és abszolút nevetségesnek tartom. Menj el pszichiáterhez.

2017. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thoomas26 ***** válasza:
100%

Kedves #2-es!


A következő mondatodra reagálnék csak: "Nekem nem volt soha ilyen, és abszolút nevetségesnek tartom."


Tény, hogy a tudat is képes nagyon is valóságosnak tűnő élményeket, észleléseket kreálni - s még tudatmódosító szer sem kell feltétlenül hozzá. Azonban nem minden esetben a saját fantázia szüleménye, ha valaki ilyet vagy ehhez hasonlót észlel. Azok, akik valamely okból érzékenyebbek a szellemi világ észlelésére, valóban láthatnak "különös" dolgokat.

Akkor, ha neked nem volt soha ilyen élményed, két eset lehetséges. Vagy még eztán lesz, vagy egész egyszerűen ebben az életben nincs ezzel dolgod, s így nem is lesz egyszer sem. Ezzel nincs is semmi probléma. De attól még ne tartsd nevetségesnek - noha álláspontodat megértem. Természetesen nem várható el senkitől sem, hogy beleillesszen ilyesmiket a saját világképébe, ha érintkezni vele soha nem volt alkalma.

2017. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%

#2-esnek


Ne legyél a kérdezővel ennyire szigorú!

Hallucináció nem csak elmebetegekkel fordulhat elő, hanem egészséges emberekkel is, pl. ha elfárad az agyuk (általában kialvatlanság miatt). Ehhez hozzáadódik az is, hogy éjszaka volt, tehát valószínűleg sötét, és az ingerhiányos környezet szintén növeli a képzelgés esélyét.

Nem véletlen, hogy a legtöbb "szellem észlelés", "jelenés" éjszaka történik, miközben egyedül vagyunk, gyakran álomból felébredve, stb.

Sőt, alvásparalízist átélő emberek is gyakran számolnak be arról, hogy alakokat, embereket látnak.


Szóval, kedved kérdező, nem kell elmenned pszichiáterhez, és nem is kell attól tartanod, hogy szellemekkel osztod meg a lakásod, mindössze a saját agyad tréfált meg egy kicsit.

2017. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Előfordulhat, ha korábban aludtál és hirtelen felkeltél ( mielőtt kimentél a konyhába) akkor az agyad összemosta az álmaidban látható képi jelenségeket a valóságbeliekkel.
2017. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem eleg sok minden volt mar.Pl: valaki mintha allt volna az agyammal szemben es nezett volna.Vagy pl lihegeseket is hallottam meg suttogasokat meg zongorazast.Vagy pl valaki elsuhant elottem meg mogottem.Szoval igen volt mar ilyen nem is egyszer.Most lehet mindenki betegnek nez de ez van:) 17/l
2017. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%
Tegnap este lefekvés előtt a digitális órám az íróasztal fele nézett, mint mindig, de mikor felébredtem éjszaka, már totál másfelé fordult. Még most is úgy van.
2017. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Én robajt hallottam éjjel, amire az asszony is felriadt, de rájöttem, hogy fingottam, épp ezért alvást szinleltem azonnal....
2017. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
te is lebeghetsz ......
2017. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!