Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hihetünk a telepátiában,...

Hihetünk a telepátiában, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Én akár el is mesélhetem az enyéimet, már ha azok tényleg azok voltak, most kicsit sok a kérdőjel.

2023. júl. 10. 19:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyszer azt olvastam, hogy valamilyen tudományos megközelítés szerint a jobb agyfélteke képes ilyen dolgokat művelni, az az érzelmekért felelős agyterület. Ha az érzelmeimet uralom, talán a telepátia is lehetséges?
2023. júl. 10. 19:37
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
A ráhangolódás képessége függ az egyén általános spirituális szintjétől, pillanatnyi hangulatától, zavaró behatásoktól való függetlenségétől.
2023. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ráhangolódással mit lehet elérni?
2023. júl. 10. 20:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Telepatiát.
2023. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem életemben 2x volt ilyen tapasztalatom szóval, biztosan állíthatom hogy egy létező jelenség. Nem a megérzésről beszélek, hanem a másik gondolatát kb. úgy hallod, mintha beszélne hozzád. Nálam mind2x olyan hangjuk volt mintha víz alatt beszéltek volna hozzám. Az egyik eset egy eladó volt, aki nagyon kiakadt hogy válaszoltam gondolataira főleg, hogy velem kapcsolatosak voltak. Elsőre nem is fogta fel, csak miután ráébredt hogy ezt nem mondta, hanem gondolta és én erre többszörösen reagáltam, elkezdett ordibálni hogy merem olvasni a privát gondolatait, ez privát szférába való behatolás stb... Szóval, ez nem fikció hanem valós dolog. Abban viszont nem vagyok biztos hogy létezik olyan ember aki bármikor, bárkinek a gondolatát tudná olvasni.
2023. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

xD olvastad a privát gondolatait, haha.. ezen nagyot röhögtem.

Ebben nem nagyon hisznek az emberek, de a keleti tanokban is van róla szó, és nekem volt élményem amkor vkivel ugyanazt a képet láttuk magunk előtt és nem volt evidens hogy miért az adott szituációban. De és például a másik érzelmének érzékelése is telepátia?

2023. júl. 10. 21:51
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén, én sem hinném el ha nem tapasztaltam volna meg. Elméletileg a telepátia a másik agyhullámainak távoli érzékelése. És tapasztalataim alapján ennek vannak fokozatai. Amit leírtam az olyan durva fokozat volt amiket nem lehetett kétségbe vonni mert annyira tisztán átjött minden. De vannak olyanok is amiket szinte mindenki átélt már pl. ha hívni akarsz valakit és abban a pillanatban csörög a telefon és hív akit hívni akartál. Ez lehet akár véletlen is de lehet telepátia is. Érzés átvitele szintén nehéz eset, mert nehéz bizonyítani hogy a másik valóban ugyanazt érezte-e. De olyan amit leírtam full 100% biztos gondolatátvitel volt, és mint írtam nagyon ritka ill. nagyrészt spontán kapcsolódás. De létezik ez a lényeg.
2023. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Ja még kifelejtettem a sztoriból hogy amikor az eladó felháborodott, csak annyit mondtam neki: figyeljen a gondolatira mert nagyon sok gondolatolvasó jár ide. Na ez még rátett egy lapáttal. :-)
2023. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Csakis hinni lehet benne, mert egy nyamvadt kísérlettel sem lehet hitelesíteni.


Mikulás hozza még az ajándékot?

2023. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7# szerintem ez kamu. 1x volt egy ilyen random dolog, aztán többet nem?

Ha valaki hangokat hall a fejében azt hallucinálásnak nevezik.

Aztán meg nem nehéz kitalálni hogy min gondolkodhat 1-2 ember.

2023. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!