Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akit raboltak már el az...

Ufokurtato007 kérdése:

Akit raboltak már el az idegenek leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Újfent hív a kötelesség, megsokasodtak az idegen eredetű elrablások. Véleményeket, beszámolókat szeretnék kérni azoktól akik áldozatul estek egy idegen támadásnak.

2023. jún. 13. 21:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Erre egyszerűen nem tudok mit mondani...
2023. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Továbbá érdekelne az elrabló idegennek a faja.
2023. jún. 13. 23:27
 3/40 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos együtt tudok veled érezni. A humán test meggyalázása bevett szokás megannyi idegen fajnál. Tapasztalatból beszélek.
2023. jún. 13. 23:28
 4/40 anonim válasza:
39%
Engem az ugasu idegenek raboltak el. Csippet tettek a fejembe most is érzem hogy hallják amit gondolok. Az űrhajón ott volt Zámbó Jimmy és VV évi. Jimmy énekelt nekünk napokon keresztül mivel kínzóvallatás alá vetettek hogy többet tudjanak fajtánkról.
2023. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
Én a hotelban voltam amikor feltűnt egy fény és folyton megfigyelt éjjel ott volt az ablaktól és néztem integettem neki és akkor felvillant erősebben a fény mint egy vaku, és nem mozdult el onnan éreztem hogy megfigyel és tudja is hogy érzékelem őt, és ilyen fura tudatállapotban néztem a meccset addig ott volt az ablaknál, nem tudom melyik faj volt, de az agyamba volt addig megfigyelőként de nem féltem nem bántott
2023. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
20%
#6 Pataki Attila nem volt ott? 🤔😁
2023. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#6 Nagyon szépen köszönöm válaszod, sokat segített. A fair play-ség végett, én is leírom az egyik tapasztalatomat a sok közül.


Késő este volt, épp haza értem. Dugtam volna be a kulcslyukba a kulcsomat, amikor a bokorból aljas módon két reptoid ugrott elő és hátulról leütöttek. Időm sem volt védekezni. A reptoidok a közelben tanyázó könnyűcirkálójukra vittek, majd a cirkálóval elvittek a sztratoszférában portyázó anyahajójukra. Onnan egyenes út vezetett a vallatóterembe, ahol leszíjjaztak és faggattak az Ellenállásról és egyéb nem publikus információkról. Természetesen nem tudtak megtörni, így meggyalázták testem és törölték a memóriám. Majd visszahoztak a Földre és kitettek egy búzamező közepén. Az Ellenállás tagjai fogták az életjeleimet és gyorsan egy mentőcsapatot a segítségemre küldtek, ők pedig a Galaktikus Tanács elé vittek, ahol Csillaggyermek még épp időben volt ahhoz, hogy visszaállítsa a memóriámat. Ez az egyik a sok közül, ez hagyta bennem a legnagyobb nyomot.

2023. jún. 14. 11:08
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha törölték volna a memóriád akkor most ezt nem tudtad volna elmesélni. Te amúgy kezelés alatt álló skizofrén vagy?
2023. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kellemetlen feszítő érzés volt. Igen sokáig fájogatott és aranyerem is lett utána
2023. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%

9, nem olvastad végig, visszaállították a memóriáját.

Mondjuk egy cirkálót behozni a légtérbe jó nagy baromság...:D

2023. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!